Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pompy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Stały bywalec


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 84

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 1:27 pm    Temat postu: pompy Odpowiedz z cytatem

Pompy ciepła Rybnik - polećcie jakąś firmę ze śląska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam kontakt z firmą Stilo Energy. Mają naprawdę spore doświadczenie w tym zakresie - jak i z fotowoltaiką, pracują na komponentach najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę https://calma.pl/ , tam znają się nie tylko na pompach ciepła ale i fotowoltaice. Jak się okazuje taki duet, może dać nie tylko spore oszczędności finansowe - to również bardzo pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Firma zrobi nam to solidnie, przez długie lata, instalacje tego typu są całkowicie bezobsługowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Nie Lis 21, 2021 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie samych pomp jest naprawdę całkiem sporo i myślę, że warto jest o nich cokolwiek wiedzieć. Na pewno również kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany tym jak działa pompa hydroforowa. Ja także już taki rodzaj pompy u siebie posiadam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gimastas52
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym temacie uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czem
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 76

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmę możesz znaleźć za pomocą tej wyszukiwarki: https://budownictwo.pl/. My z niej korzystaliśmy, oni tam mają bardzo rozbudowaną bazę firm, które wykonują tego typu prace, wyszukiwarka jest bardzo wygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halinda
Stały bywalec


Dołączył: 29 Sty 2022
Posty: 61

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podepnę się pod temat, chcemy zrobić studnię, potrzebuję pompy głebinowej nie za miliony. Co polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jeszcze wiele zależy również od tego jakiego rodzaju pompy nas na ten moment najbardziej interesują. Jeśli chodzi o mnie to ja polecam każdemu przeczytanie wpisu na stronie https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/co-to-jest-pompa-ciepla-split/ gdyż to w nim dokładnie wyjaśniono co to jest pompa ciepłą split i kiedy się ją stosuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeśli zabieracie sie za poszukiwania wysokiej jakości w zakresie dopasowania źródła ciepła pod swoje potrzeby to mogę polecić kontakt z http://romicki-ekosystem.pl/pl/6-pompy-ciepla w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm, terminowość i doświadczenie ponieważ wykonali już nie jedną taką instalację i na pewno doradzą w podjęciu jak najlepszej decyzji także pod Wasze potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jeszcze jesteśmy w tej tematyce to ja także chcę dodać, że całkiem ważną sprawą jest na pewno to aby wiedzieć również jak zadbać o stałe ciśnienie wody ze studni przy domu. Bardzo fajnie na pewno o tym napisano w https://dobuduj.pl/jak-zadbac-o-stale-cisnienie-wody-pobieranej-ze-studni-przydomowej/ i właśnie dlatego takie kwestie mogą być bardzo interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to zależy teraz jakie pompy was interesują, bo na rynku są różne modele i różne też mają funkcje możliwości. Jak szukacie pompki skroplin do klimatyzatorów , to możecie w tym kierunku zgłosić się do firmy DAMBAT, które na rynku jest nie od dzisiaj i oferuje najlepsze tego typu urządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pompy Ciepła typu MONOBLOK z oferty https://sklep.elus.pl/monobloki,2,754317 to modele z całkowicie wbudowaną instalacją chłodniczą oraz modułem hydraulicznym. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania montaż pompy ciepła nie wymaga podłączeń czynnika chłodniczego. Innowacyjna konstrukcja podwójnych drzwi umożliwia szybki serwis pompy, natomiast nowoczesny sterownik gwarantuje dostęp do monitorowania pracy systemu, jak również zmiany ustawień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2022 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, z jakiej firmy skorzystać gdy chodzi o pompy ciepła. Mój znajomy podpowiedział mi, że on swego czasu korzystał z pomocy firmy https://oze-ekoshop.pl/kategoria/pompy-ciepla/ i był bardzo zadowolony. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług lub macie do polecenia jakieś inne firmy w tym zakresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy chodzi o same pompy ciepła to jest to bardzo poważna decyzja i zakładam, że każdemu zależy właśnie na tym aby przede wszystkim mieć urządzenia dobrej jakości. Jakoś ja do chińskich produktów nie mam przekonania więc Kaisai u mnie odpada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum