Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rowery elektryczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Wto Mar 07, 2023 3:08 pm    Temat postu: Rowery elektryczne Odpowiedz z cytatem

Szukam sklepu, w którym znajdę solidne rowery elektryczne Warszawa. Jaki polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KasjuszMag
Stały bywalec


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 100

PostWysłany: Wto Mar 14, 2023 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ostatnio mój rower elektryczny musiałem oddać do serwisu rowerowego w Warszawie, ponieważ już był czas wymienić hamulce i linki hamulcowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sro Mar 15, 2023 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie w ostatnim czasie są one bardzo popularne i już sam wybór tego właściwego roweru elektrycznego do miasta na pewno jest nie lada wyzwaniem. od razu chcę was zachęcić do przeczytania materiału https://ecyklopedia.pl/jak-wybrac-najlepszy-rower-elektryczny-do-jazdy-po-miescie/ gdyż moim zdaniem to właśnie tam bardzo fajnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 533

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem wam, że też musiałabym kupić sobie nowy rower, bo mój praktycznie siada… No, ale ma prawie 10 lat, no to co się dziwić… Tak sprawdzałam oferty na rowery miejskie i całkiem niezłe ma propozycje firma sklepzrowerami.pl – kojarzycie? Można tam znaleźć całkiem solidne rowery i nowoczesne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum