Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Święta rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 10:53 am    Temat postu: praca Odpowiedz z cytatem

Witam,czy uważacie,że warto współpracować z agencjami pracy? Z chęcią poznam wasze opinie, ponieważ niedawnoz robiłamw iele szkoleń i chciałabym rozpocząć nowy rozdział w nowej pracy. Co sądzicie o tyc ofertach https://grupaprogres.pl/oferty-pracy/ ? Myślę nad branżą kosmetyczną. Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hackett.arvilla
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 02 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Strzelce Krajeńskie

PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto. Sama pracuję przez agencję jako opieka. Praca na warunkach niemieckich, więc nawet lepiej. Pracuję od kilku miesięcy i wypłata zawsze jest na czas, a warunki pracy, które zostały mi przedstawione na początku pokrywają się z tym, co faktycznie zastałam na miejscu. Tej firmy, którą podałaś nie znam, ja pracuję z https://efekt-24.pl/warunki-pracy , więc może warto tam sprawdzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekpio
Stały bywalec


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 98

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można spróbować. Chociaż ja znalazłem pracę z ogłoszenia w firmie kontenerowej Balticon w Gdyni i naprawdę jestem zadowolony, polecam poczytać artykuł https://pomorska.pl/praca-w-balticon-jakie-benefity-dla-pracownika-opinie/ar/c10-16422921
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riczu
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 10, 2022 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej szukać pracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2022 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w agencji pośrednictwa pracy jak Mondi Polska. Znajdziesz tu nie tylko oferty pracy w Niemczech ale również oferty w poznańskiej siedzibie firmy. Agencja ma długoletnie bo aż 11 letnie doświadczenie na rynku, a osobom wyjeżdżającym z nimi oferuje doskonałe warunki pracy oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania jak i załatwianiu spraw urzędowych bo to praca na warunkach niemieckich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DariaMel
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Sie 2022
Posty: 6

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród moich znajomych również coraz więcej osób po prostu rozważa wyjazd do pracy za granicę, a są fachowcami także na pewno dobrze będą mogli zarobić. Możesz sprawdzić oferty pracy jako stolarz za granicą dostępne na portalu FachPraca. Może akurat coś Cię zainteresuje, warto złożyć CV żeby nawet dowiedzieć się więcej co oferują dane firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie pracujecie?

___
ręczniki bawełniane 70x140
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda sama praca jest niezwykle ważna i ja również chcę jeszcze powiedzieć, ze od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym aby podjąć pracę za granicą. Na całe szczęście wiele ciekawych ofert zawsze możemy znaleźć w https://www.globelus.pl/ i wiem, że takie sprawy warto jest znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tumyk
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 12 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 12, 2022 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie teraz najłatwiej o pracę?
_________________
pokusa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, ta agencja rekrutująca pracowników jest naprawdę świetnym wyborem, jeżeli chcielibyście zatrudnić nowe osoby do swojego biznesu. Często taka rekrutacja ciągnie się przez dłuższy czas, więc myślę że oddelegowanie tego typu działań do zewnętrznych firm jest najlepszym rozwiązaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiałam się nad zmianą twojej pracy i nie ukrywam, że tutaj nokiawroclaw.pl udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji. Taka software architect praca wydaje się być bardzo ciekawa i na pewno całkowicie odmienna od moich dotychczasowych obowiązków. Dajcie znać, co wy uważacie o tym pomyśle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pią Mar 01, 2024 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca z agencjami pracy jaknajbardziej ale z tymi sprawdzonymi i polecanymi przez znajomych. Moi jeżdżą do Niemiec z Mondi. Ofert tam sporo, kasa dobra, miejsce i nocleg na legalu zapewniony, tobie pozostaje tylko dojechać na miejsce i rozpocząć pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Nie Mar 03, 2024 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde zatrudnienie wiąże się z przeprowadzeniem rekrutacji pracowników, za którą odpowiada obszar HR. Jednak nie każda firma może sobie pozwolić na kompleksowy nabór kandydatów, gdyż często wiąże się to z dodatkowym obciążeniem budżetu firmowego. Właśnie z tego względu profesjonalną rekrutację pracowników prowadzi https://workafford.pl/uslugi/rekrutacja-pracownikow/, która jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiden
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa, dzięki za info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ginny
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 05 Mar 2024
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Święta rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum