Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dla córki maniaczki komputerowej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kurka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 74

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 8:46 am    Temat postu: Dla córki maniaczki komputerowej Odpowiedz z cytatem

Moja 16 letnia córka nie cieszy się z ciuchów tylko z czegokolwiek co związane jest z komputerem. Ma jednak nowy sprzęt i nie mam pomysłu co sprawić jej takiego, by ją autentycznie ucieszyło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Cze 18, 2016 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to faktycznie masz spore wyzwanie, bo nastolatków technologicznych ciężko zadowolić...
Może jakiś gadżet komputerowy, skoro i tak nie masz wizji?
Podświetlana myszka, jakieś takie rzeczy, czy pendrive z nadrukiem jakimś fajnym ( firma http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-reklamowe/pendrive-pamieci-usb.html robi takie rzeczy dla firm, które rozdają pendrive w formie reklamowych gadżetów, ale pewnie dałoby się z nimi dogadać na coś ciekawego na nadruk).
Może jakieś motto? Albo coś?

Albo weź ją po prostu spytaj co by chciała...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cutensassy
Czytający


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od twoich finansów. Możesz kupić coś mniejszego, np. myszka, klawiatura lub coś większego, ale już droższego, jak np. dysk twardy. Pomyśl pomysłów jest naprawdę wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiej myszki https://www.ceneo.pl/Myszy_i_trackballe ucieszyłby się nie jeden informatyk. Możesz wybrać tą z kablem lub bezprzewodową, aczkolwiek lepszym wyborem może okazać się ta druga, co znacznie ułatwi naszą pracę z komputerem nawet na odległość. Korzystanie komputera bez myszki jest wręcz niemożliwe, więc myślę, że świetnie nada się na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haris
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może słuchawki? Wtedy będzie mogła bez problemu słuchać muzyki i nie przeszkadzać tym innym domownikom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji najlepszą opcją będzie jakiś fajny zestaw gamingowy. Popatrz u nich na przykład https://digi-store.pl/kategoria-dla-graczy-klawiatury . Zestawy idealne dla graczy, w dobrych cenach. Klawiatura+ myszka, klawiatura + słuchawki i wiele innych konfiguracji. Każdy gracz wie, że dobre peryferia to połowa sukcesu więc jestem pewna, że doceni taki prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zobaczyć te nowe słuchawki bezprzewodowe https://idream.pl/airpods-pro.html . Posiadają aktywną redukcję hałasu z trybem kontaktu. Można je idealnie dopasować do uszu, dzięki czemu zawsze doskonale się trzymają. Nie tylko w czasie siedzenia, leżenia, ale także marszu do szkoły czy uprawiania joggingu. Dzięki czujnikowi idealnie redukują zakłócenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spirala
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubi grać? Może jakąś grę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli córka jest maniaczką komputerową i ogólnie lubi elektronikę i wszelkie takie , nazwijmy to zabawki to może warto byłoby kupić jej drona albo nowoczesną mini kamerkę z osprzętem do niej w komplecie. Takie i podobne ciekawe prezenty można kupić w tym sklepie https://megadron.pl/pl/products/dji-pocket-2-creator-combo-osmo-pocket-2-creator-combo-25010.html
Myślę, że dla nastolatków to idealny prezent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shopisite
Stały bywalec


Dołączył: 10 Maj 2022
Posty: 82

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 11:08 am    Temat postu: Strona Internetowa Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądając Internet natrafiłam na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona sprzedażą gotowego sklepu internetowego z przygotowaną szatą graficzną oraz bazą danych w naprawdę dobrej cenie.
Serdecznie polecam stronę http://shopisite.cba.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jared53
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kup jej jakąś grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komputery to dla mnie jakaś czarna magia i nie mogę nic o tym więcej powiedzieć, Bo widzicie, są takie rozwiązania, które mimo wszystko dobrze wpływają na dalsze funkcjonowanie, ale to nie jest tak łatwe. NA przykład ja nie wiem, czym jest zortrax software , a podobno o tym zrobiło się głośno. To ważne, żeby jednak mieć odpowiednią wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Velosir32
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie o tym temacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno mojemu synowi dołożyłam trochę pieniędzy do profesjonalnego monitora. Byłam w szoku ile taki sprzęt może kosztować. Ale trzeba przyznać, że efekt jest fenomenalny gdy włącza grę lub film na takim monitorze. Tutaj macie przykłady takich monitorów: https://www.gram.pl/artykul/10-monitorow-dla-wytrawnych-graczy co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Sob Lip 30, 2022 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja jestem zdania, że na pewno dla fanów komputerów dość ciekawym prezentem może być pendrive z logo firmy. Nawet sama niedawno o tym czytałam w artykule https://citymag.pl/pendrive-z-logo-firmy-w-jakich-branzach-sprawdzi-sie-taki-gadzet-reklamowy/ i jestem przekonana, że te kwestie jak najbardziej warto jest znać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum