Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nad morze czy w góry?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 7:29 pm    Temat postu: Nad morze czy w góry? Odpowiedz z cytatem

Nad morze czy w góry? - które miejsce jeśli chodzi o wakacje wolicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilia
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 33

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę zdecydowanie morze. W tym roku myślę o Łebie bo znalazłam niedrogie i całkiem ciekawe łeba noclegi. Myślicie, że to dobre miejsce na letnie wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelina84
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Białogard

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku morze. Bierzemy vana z Simply Rent - http://avante.com.pl/ i robimy objazd Środkowego Wybrzeża. Ale to dopiero w lipcu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Materna
Czytający


Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad morzem jednak nie w Polsce Very Happy W tym roku wybieram się do Chorwacji na jacht Very Happy Skorzystałam z oferty http://www.punt.pl/czartery_jachtow i będę zwiedzać ją zarówno z lądu jak i morza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annapurna
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od wylegiwania się na plaży dużo bardziej lubię aktywny wypoczynek, dlatego jeżdżę na wakacje w góry. Kiedyś chodziłam po Tatrach, teraz bardziej ciągnie mnie do Gruzji Smile
_________________
Wyprawy górskie w najdalsze zakątki świata - Adventure24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
assasin
Stały bywalec


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to równie dobrze można połączyć te dwie rzeczy. Trzeba zauważyć, że są zakątki i to dość powszechne na tym świecie, która łączy te dwie rzeczy. I chyba nawet https://www.atas.pl/ organizują tam swoje obozy. Choć nie jestem tego pewna. trzeba wejść i sprawdzić. A jeśli chodzi o nasz kraj. To i miasta nad naszym morzem mają w sobie urok, choć jak się przyjedzie tam poza sezonem letnim to większość tych miast jest jak wymarłe. Po za tym co w zimnie dni można robić nad morzem tylko pójść na spacer i to nie za długi, bo tak wieje, że boisz się, że cię zwieje. Zaś jeśli chodzi o góry to ja uważam, że Polska ma jedne z najładniejszych i najbardziej przystępnych gór. Tylko, że tu już jest sezon cały rok i zawsze jest pełno turystów co trochę męczy gdy chce się od wszystkiego oderwać. I niestety nie mogę się zdecydować, którą porą roku góry są najpiękniejsze. One są piękne cały czas. I podkreślę, że jeśli chodzi o zimę to góry nie pociągają mnie dla nart, bo nie cierpię jeździć, ale poprzez piesze wycieczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucja_89
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 35
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jeździłam nad morze, ale w tym roku planuję coś nowego i jednak zdecyduję się na góry. Nie wiem tylko, którą miejscowość wybrać... Coś polecacie? Tak żeby można było i wypocząć i trochę pozwiedzać...
_________________
winda w domu jednorodzinnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sisi8
Stały bywalec


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci świetne miejsce na Kaszubach http://www.kaszuby-domek.pl/ przepiękne miejsce ktore warto odwiedzić , blisko jest jezior Rzuno . bardzo malownicze miejsce , jest tam wiele ścieżek rowerowych , bliziutko las . Warto odwiedzić to miejsce . Często jeździmy tam z dziećmi i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaGalazka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze wybieram góry, ponieważ znacznie bardziej odpowiada mi aktywna forma wypoczynku. Leżenie plackiem na plaży tylko mnie męczy i irytuje Wink
_________________
Adventure24
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IrenaKoza
Stały bywalec


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 61
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zazwyczaj wybieraliśmy morze, ale w tym roku postanowiliśmy zbadać nowy teren. Udajemy się w kujawsko-pomorskie. Tam jest bardzo fajny JuraPark Solec Kujawski i wiele innych atrakcji. Już nie możemy się z rodziną doczekać. Zatrzymamy się w hotelu Autos, bo to chyba najlepsze takie miejsce w okolicy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamtkocz
Czytający


Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 17
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie góry, a jeżeli morze to na pewno nie polskie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tribble
Stały bywalec


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 118

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez ewidentnie gory - polskie morze i Janusze polskiego morza mnie absolutnie wykańczaja ;p To nie dla mnie jednak. Wrocilismy w piatek - w powrtnej trasie zajechalismy tez do Krakowa i Wadowic. Odwiedzilismy kilka ulubioych miejscowej w tym ukochany wadowicki rynek i ulubiona miejscowke tutaj http://www.karczma-paradise-wadowice.pl/ wlasnie z widokiem na stary rynek. Najedlismy sie do syta jak zawsze i dalej w droge ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eagle20
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie zdecydowanie góry - nie jestem typem plażowicza leżącego plackiem przez cały dzień Very Happy Wolę raczej aktywny wypoczynek, przepadam zwłaszcza za jeżdżeniem na rowerze po szklakach w górach - raczej nic wyczynowego, ale niesamowicie mnie odpręża Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ekstraa
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że góry! Jeśli ktoś chce zacząć więcej chodzić po górach to polecam zainwestować w dobre buty trekkingowe, dzięki temu piesze wycieczki będą znacznie przyjemniejsze! Tutaj znajdziecie spory wybór: https://www.ceneo.pl/Buty_trekkingowe/Przeznaczenie:Damskie.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie góry Smile bo nawet jak jest brzydka pogoda to jest co robić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum