Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

autogaz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaKos
Bywalec


Dołączył: 22 Maj 2022
Posty: 28

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 7:22 pm    Temat postu: autogaz Odpowiedz z cytatem

Jak to oceniacie? Macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilczyca
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 149

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, posiadam auto z instalacją LPG i niestety nie jest to już tak duża oszczędność pieniędzy jak kiedyś. Ceny gazu strasznie wywindowały w górę. Coraz bardziej skłaniam się więc ku pozyskaniu (w leasingu lub kredycie) samochodu elektrycznego. Na stronie https://emobility.vwfs.pl/dofinansowanie/klient-indywidualny poczytałam wczoraj co nieco na temat programu "mój elektryk". Jak się okazuje klienci indywidualni mogą w ramach tej akcji otrzymać spore dofinansowanie na pojazd ekonomiczny i zarazem przyjazny środowisku naturalnemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Cze 12, 2022 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym teraz nie miał samochodu z gazem, chyba bym zbankrutował..... Benzyna po 8 złotych... koniec świata!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heloise.okon
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 5
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam, ale teraz to się z tego cieszę. Ceny gazu nie są za ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annika
Stały bywalec


Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 83

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że przejście na gaz to dobre rozwiązanie, bo oszczędności zostają w kieszeni. My mamy autogaz i jesteśmy zadowoleni z decyzji, samochód jeździ płynnie, nie szarpie a to wszystko zasługa dobrze dobranej, kompatybilnej instalacji, gdzie wszystkie elementy są ze sobą doskonale spasowane. Mam na myśli https://alexlpg.com/zalety-instalacji-lpg-alex/ Na Alex będziecie jeździć oszczędnie i niezawodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum