Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjazd za granicę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 298

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 6:43 pm    Temat postu: Wyjazd za granicę Odpowiedz z cytatem

Cześć, niedługo planuję z mężem wyjechać do Wielkiej Brytanii na stałe, ale najbardziej boję się o dzieci. Zmiana szkoły, towarzystwa i otoczenia może nie być dla nich dobra. W grę wchodzi jeszcze język, niby uczą się go w szkole i na korepetycjach, ale to jednak nie to samo, co nauka go od dziecka. Macie jakieś sprawdzone porady? Może byliście w takiej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mag Magnus. U niego zapytaj. Wiem, że może niepopularna rada, ale jestem pewna, że będziesz zadowolona. Ma 30 lat doświadczenia w branży, a do tego 99% skuteczności porad. Doradza ludziom w Polsce, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Anglii, USA. Tutaj https://jasnowidz.net/ znajdziesz kontakt do niego. Zawsze warto podpytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tussi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie już załatwione wszystko z pracą oraz niezbędną dokumentacją?
_________________
https://medicus.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, wyjazd za granicę może być stresujący dla dzieci, więc porada, aby skorzystać z pomocy jasnowidza wcale nie jest zła. Zwłaszcza, że Mag Magnus ma 30 lat doświadczenia, a trafność jego porad wynosi aż 99%. Robi to wrażenie, a czytałam, że pomaga biznesmenom i osobom prywatnym nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Norwegii czy Szwecji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koytek
Ekspert na forum


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 167

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A interesuje Was wyjazd do pracy, ale sezonowo? Ja nie ukrywam, że zaczęłam się nad tym coraz mocniej zastanawiać. Mogę sobie pozwolić na kilkumiesięczną przerwę w mojej pracy, a wiem, że za granicą mogłabym zarobić na remont domu. Wpadła mi w oko praca sezonowa w Holandii Smile Chociaż wiem, że sporo osób zakłada też za granicą swoją działalność, jeśli się nad tym zastanawiacie, to z tego co się orientuję firma FBS24 pomaga w załatwieniu formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jodełka
Stały bywalec


Dołączył: 04 Sty 2022
Posty: 105

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca zagranicą lub wyjazd na jakieś wakacje równa się w większości nauka języka angielskiego lub jego znajomość. Jeśli nie umiesz rozmawiać w języku angielskim to polecam szybki kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Uczysz się tutaj rozmawiać w języku angielskim. Dzięki temu dogadasz się z pracodawca czy pracowniami zagranicą. Fajne rozwiązanie dla zapracowanych ludzi. Kurs online masz w domu przy komputerze nie musisz nigdzie wychodzić z domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jewel65
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 04, 2022 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym w tym roku gdzieś pojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Nie Cze 12, 2022 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i może do pracy? Całkiem sporo osób wyjeżdża za granicę właśnie do pracy. Mogą to być wyjazdy typowo na kilka miesięcy, a może i na stałe. Jak szukacie pracy to polecam postawić na internet i ogłoszenia z takich stron jak https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagrodzen-brutto-netto/ Na pewno coś znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scesny
Czytający


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tussi napisał:
A macie już załatwione wszystko z pracą oraz niezbędną dokumentacją?


Jak jedziesz np. przez Mondi Polska do Niemiec, do pracy, to oni na miejscu pomagają załatwić wszystkie sprawy. Nie zawsze da sie to załatwić zdalnie. Musisz sie pokazać w urzedzie. Wiec dopiero jak jesteś na miejscu. A wiadomo, ze musisz sobie na miejscu wyrobić numer podatkowy itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum