Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co czytacie? Strony domowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karo321
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2023
Posty: 95

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 9:32 am    Temat postu: Co czytacie? Strony domowe Odpowiedz z cytatem

Hej, dzień dobry!

Przychodzę z pytaniem a propos waszych inspiracji. Jestem ciekawa co czytacie na co dzień. Czy przeglądacie jakieś blogi inspiracyjne dotyczące np urządzania wnętrz/ domu/ waszych miejsc pracy i życia? Trochę znudziły mi się te bardzo popularne strony, chcę trochę wrócić do czasów czytania blogów, czytania czegoś prostszego. Zależy mi na różnorodności tematyki, ale wciąż czegoś dla kobiet... Ostatnio akurat trafiłam na stronę https://chataskrzata.edu.pl/ i przykuła moją uwagę, także raczej zostanę tu na dłużej, ale szukam jeszcze czegoś więcej. Macie jakieś kobiece polecenia? Interesuje mnie wiele dziedzin, to może być mieszanina wszystkiego! Very Happy Odnajdę się wszędzie.

Dawajcie znać co czytacie w naszym internetowym świecie blogów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seweryna
Bywalec


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 44
Skąd: z nieba

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2024 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam przede wszystkim książki, nie wyobrażam sobie nie mieć ich w ręku , nie czuć zapachu farby...książki to moje hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eustacha
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 8
Skąd: Kanada

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2024 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię czytać książek,szybko mnie nudzą, a nim dojdę do rozwikłania zagadki, albo poznam opisywaną historię to już usypiam. O wiele bardziej przypadły mi do gustu blogi. Czytanie ich jest szybkie, od razu praktycznie znasz rozwiązanie problemu. Zaglądam na różne blogi, raz na jakiś czas odwiedzam te związane z rozsadą roślin https://sklepfarmera.pl/blog/jak-przygotowac-sie-na-rozsade-roslin-instrukcja-krok-po-kroku
ale wybieram też te związane z moim hobby, czyli blogi motoryzacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum