Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep z rowerami elektrycznymi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 380

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 1:01 pm    Temat postu: Sklep z rowerami elektrycznymi Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep z rowerami elektrycznymi polecacie? Szukam e-roweru dostosowanego do jazdy po zatłoczonym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 299

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower elektryczny to spory wydatek. Warto pomyśleć o tradycyjnym rowerze, który będzie tańszy, a równie skuteczny co elektryk. No i przy okazji pozytywnie wpłynie na twoją kondycję. Wybór rowerów jest teraz spory. Giant na przykład świetne robi. Rzuć okiem tutaj https://www.greenbike.pl/giant-m-11.html - jeśli nie przekonałam cię do tradycyjnego modelu, to elektryczne też mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bosk0
Bywalec


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 26

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy kupowałem rower w sklepie Active https://skuteryniepolomice.pl/elektryczne to moją uwagę zwróciły tam także rowery elektryczne. Widziałem model Barton Diana w kolorze szarym, który akurat planuję sprawić mojej żonie. Cenowo wygląda to faktycznie atrakcyjnie a sam sprzęt to najwyższa półka, odpowiednio wyposażony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Maj 04, 2022 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowerem elektrycznym można jeździć przecież jak klasycznym a dodatkowy napęd traktować jako wsparcie jedynie, z resztą tu na pewno dużo zależy od tego jaki akumulator ma taki rower. Jak szukacie najlepszych i bezobsługowych a do tego bardziej bezpiecznych obecnie to odsyłam na https://domabc.pl/dom,ac253/czy-akumulatory-zelowe-sa-bezpieczne,13426 . Takie akumulatory żelowe jak najbardziej są stosowane w rowerach elektrycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum