Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Termolifting NIR vs Inne Zabiegi - Wasze Doświadczenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
youngbambi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 3

PostWysłany: Sob Gru 16, 2023 10:51 am    Temat postu: Termolifting NIR vs Inne Zabiegi - Wasze Doświadczenia Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Chcę poprawić kondycję mojej skóry, zwłaszcza na twarzy, i zastanawiam się nad termoliftingiem NIR. Czy ktoś może porównać ten zabieg do innych dostępnych na rynku? Znalazłem ofertę kliniki Neonia - https://neonia.com.pl/laseroterapia/termolifting-nir/ i chciałbym usłyszeć Wasze opinie oraz sugestie odnośnie innych miejsc oferujących podobne zabiegi.
Z góry dzięki za każdą radę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 533

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może też takie zabiegi laserowe cie zainteresują https://hiro.pl/odmladzanie-laserem-pikosekundowym-co-warto-wiedziec/ One dają szybkie efekty i są bezbolesne Smile a to rowniez wazne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum