Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie wózki spacerowe najlepsze?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylemjestem
Ekspert na forum


Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 216

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 2:58 pm    Temat postu: Jakie wózki spacerowe najlepsze? Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać coś takiego?
Oglądałam między innymi tutaj takie wózki spacerowe.
Przydałoby się coś, co pozwoli na bardziej aktywne spędzanie czasu z dzieckiem, więc chętnie poznam też wasze porady na ten temat.
Macie jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 215

PostWysłany: Sob Maj 20, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana, ja mam spacerówkę od Amelisa z wózka 2w1 i jest super! Wolałam od razu kupić wózek wielofunkcyjny a dzieci szybko rosną, jeszcze trochę i zaczniemy wychodzić bez wózka. Nie ma sensu kupować dodatkowej spacerówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sunia
Czytający


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszy wóżek z firmy anex polecam z całego serca są to wóżki bardzo mocne i solidne, wygodne dla dziecka i bezpieczne;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1099

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dobrej jakości wózków spacerowych to z mojego doświadczenia powiem wam że ten https://espiro.pl/wozki-spacerowe producent me jedne z najlepszych. Solidne, wygodne w codziennym użytkowaniu, bezpieczne no i o nowoczesnym wyglądzie. Kilka z moich znajomych ma je i chwaliła, także warto zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Ja przy zakupie wózka kierowałam się opiniami blogerek i mam które użytkują wózki. Tu https://www.babyboom.pl/testujemy/wozki-i-foteliki-opinie/kompaktowy-wozek-x-fly-opinia-rodzicow są naprawdę wiarygodne opinie rodziców, dzięki tej opinii zdecydowałam się wypróbować ten wózek i zamówiłam do domu, jest faktycznie idealny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zakupów dla dziecka to jest tu trochę rzeczy o które musicie zadbać. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://kokoleti.pl/baleriny-dla-dzieci W tym miejscu znajdziecie szeroki wybór obuwia dziecięcego w dobrych cenach. Na pewno będziecie mogli liczyć tu na coś odpowiedniego dla waszyzch dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maer
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 56

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wózek najlepiej kupować online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baretka
Bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 53

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy x-landera zamówionego online a teraz jeszcze dokupiliśmy świetną spacerówkę wyjazdową x-fly. Dzięki temu dziecko będzie miało wygodnie i my dużo mniej bagażu bo ten wózeczek łatwo się składa w małą paczkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olkka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Air-x z anexa jest bardzo fajny. wygodny, solidny, zwrotny i zgrabny. Sama bez problemu sobie z nim radzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taami
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 175

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zalezy czego od wózka się oczekuje Smile mi zależało na niskiej wadze przede wszystkim. żyjemy aktywnie, często podrózujemy. I tak za radą sprzedawcy ze sklepu wybraliśmy SPIN z firmy Euro Cart. To był strzał w 10 Smile Minimalistyczny, zwrotny, z dobrą amortyzacją. Solidna jakość a cena moim zdaniem bardzo niska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 09, 2020 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy jakieś 2 miesiące temu OSIS z Cavoe Smile kapitalna, typowo miejska spacerówka. lekka, kompaktowa, dobrze wyważona, z niezłą amortyzacją na wszystkich 4 kołach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naronka
Czytający


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 19

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten wózek jest niezły, widać że praktyczny, ale chyba jest nowy, jak swój kupowałam to nigdzie takiego nie widziałam, ale ja nadal wolę jednak x-landera bo kolory mają fajniejsze i chyba są bardziej bajeranckie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabrysia87
Bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 54

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wózek spacerowy ma https://insevio.com/, gdzie można go bez problemu złożyć i wygodnie nosić poprzez uchwyt. To co prawda wózek 2w1, ale myślę, że sprawdzi się jeśli ktoś szuka właśnie lżejszego i lepiej wykonanego wózka. U nas się świetnie sprawdza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3740

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanko o najlepszy wózek spacerowy dla bliźniaków. Bardzo dużo można znaleźć informacji na temat pojedynczych wózków dla dzieci ale o wózkach bliźniaków mówi się niewiele niestety. Może znacie jakieś zestawienie bliźniaczych wózków porównujące je pod kątem zwrotności, wygody, kółek, dostępnej kolorystyki, bezpieczeństwa i tak dalej. Największy według mnie wybór bliźniaczych wózków ma sklep https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozki-blizniacze.html
i może na ich podstawie oraz na podstawie opinii mam można by było takie zestawienie stworzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze polecam EasyGo Quantum Air, który świetnie sprawdzi się w każdym terenie. Łatwo się składa i po złożeniu zajmuje niedużo miejsca, więc nie ma problemu z przechowywaniem go czy też przewożeniem w bagażniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum