Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kwas na zmarszczki - to bezpieczne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kurka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 74

PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 4:52 pm    Temat postu: Kwas na zmarszczki - to bezpieczne? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o kwas hialuronowy. Warto zacząć się w to "bawić" i czy nie jest to zabieg ryzykowny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malgosia
Bywalec


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle kobiet poddaje się zabiegom likwidacji zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, że moim zdaniem nie ma się czego obawiać Smile
Najważniejsze, by wybrać odpowiedni gabinet z przeszkoloną kadrą - żeby później nie było komplikacji, np. ten https://saywowclinic.pl/10-pytan-o-wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vikeria
Ekspert na forum


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 198

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tego rodzaju zabiegi są wykonywane profesjonalnie tak jak np. https://www.inka.org.pl/oferta/derm-art tutaj to oczywiscie, że jest to bezpieczne dlatego jeśli jesteście naprawdę zainteresowani to polecam sobie wejść na tę stronę i dowiedzieć więcej szczegółowych informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 533

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde nie brzmi to zachęcająco szczerze mówiąc. Ja chodzę na laserowe zabiegi https://klinikamiracki.pl/odmladzanie-laserowe/ są nieinwazyjne a bardzo skuteczne jeśli chodzi o zmarszczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piko
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 10, 2022 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to bezpieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1137

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypełniacze to nie jest rozwiązanie na zawsze. Będziesz musiała na pewno powtarzać nie raz taki zabieg żeby skóra była gładka. Podstawa to na pewno dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji. W domu najlepiej jesteś w stanie zadbać o swoją skórę i walczyć ze zmarszczkami. Zobacz na te produkty https://www.herbapol-polana.com/kosmetyki/kosmetyki-odmladzajace . Moja mama je stosuje od dawna i naprawdę jest różnica. Mają super skład i można je kupić w aptekach i dobrych drogeriach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1141

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jeszcze nie używałam takich rozwiązań u siebie więc nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć. Teraz już dokładnie wiem, że przede wszystkim jak dla mnie krem absolue jest bardzo dobrym wyborem i każdej pani mogę go jak najbardziej zarekomendować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 299

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujesz się na inwazyjne zabiegi, pomyśl o odpowiednio dobranych kosmetykach. Jest ich spory wybór na rynku. Są nawet specjalne kuracje, które zawierają zestaw kosmetyków regenerujących skórę. Rzuć okiem tu na przykład https://www.cocolita.pl/pielegnacja-2/dermedic-oilage-anti-ageing-serum-syndet-do-mycia-twarzy . Zestaw Dermedic Oilage Anti-Ageing Serum + Syndet do Mycia Twarzy. Kuracja regeneruje naskórek i uzupełnia niedobory składników odżywczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turner.rutherford
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Lubliniec

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi Smile Póki co nie muszę, ale kiedyś... pewnie skorzystam z usług medycyny estetycznej - po to przecież jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum