Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

inwestycja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalinkax
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 223

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 9:28 am    Temat postu: inwestycja Odpowiedz z cytatem

Witam. Co sądzicie o platformie XTB? Od niedawna mój mąż tutaj inwestuje i całkiem nieźle na tym wychodzi. Wszystko odbywa się sprawnie, wypłaty są terminowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 802

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli zastanawiacie się jaką lokatę wybrać, to bardzo pomocny może okazać się kalkulator lokat. Wiem że można go znaleźć między innymi na stronie firmy generali-investments, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 300

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie projekty deweloperskie jak https://novafinances.pl/ też bierzecie pod uwagę? Wydaje mi się że zaufanie takim doświadczonym firmom to bardzo dobry ruch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 281

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie akurat jedną z najlepszy, a przede wszystkim bezpiecznych inwestycji oszczędności w metale szlachetne jak złoto, czy srebro najlepiej w formie sztabek, czy monet bulionowych, które później też łatwiej będzie odsprzedaż na przykład dla mennicy. Mają dobre ceny, dostępność od ręki i też nigdy nie było problemów od strony samej obsługi klienta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greta.windler
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja myślę, że warto inwestować w nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Czytający


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o inwestycji w obligacje państwowe? Ostatnio coraz bardziej się nad tym zastanawiam ponieważ chcę troszeczkę zdywersyfikować inwestycje. A aktualnie Obligacje Skarbu Państwa wydają mi się dosyć ciekawą opcją inwestycyjną.
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlynch
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem, co o tym sądzić. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaniaM
Czytający


Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie inwestować w monety bulionowe które kupicie z niskim spreadem i też później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak lokuję oszczędności i naprawdę jestem zadowolony z możliwości jakie dają na przykład https://www.mennicaskarbowa.pl/ w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych sprzedawcą trzeba czekać nawet powyżej miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szkolna
Stały bywalec


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 120

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście to na tego typu inwestycjach to mało co się znam, dlatego wolę nie ryzykować by nie stracić kasy. Ale już jeśli chodzi o ppk https://www.mojeppk.pl/ to tutaj już zasady są zupełnie inne, a i czytałam że w krajach zachodnich sporo osób uczestniczy w tym programie i są zadowoleni. U nas też zaufanie do programu zaczęło rosnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Familijniak VIP


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 258

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne szkolenia z inwestowania na Forex organizuje Robert Gaweda, facet ma naprawde ogromna wiedze i potrafi ją przekazac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 511

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja planuję zainwestować w lokale usługowe itd. Chce kupić parki handlowe warszawa i potem wynajmować tamtejsze lokale dobrym firmom i w ten sposób zarabiać. W końcu galerie cieszą się zainteresowaniem, jak dobrze są rozwinięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 569

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja to dobry pomysł, bo nie ma co trzymać pieniędzy na koncie, ale myślę, że nie każda będzie opłacalna. Ja serdecznie polecam inwestycje w obligacje. Najlepiej inwestować poprzez tego brokera online https://j2t.com/pl/solutions/bonds/ . Można sobie u nich łatwo założyć konto internetowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz inwestować w siebie i szukasz sprawdzonej oferty szkoleń i kursów z metod User Experience to zachęcam do skorzystania ze strony: https://ux-pm.pl/poziom-1 Wydaje mi się, że nie znajdziesz lepszych kursów na rynku z tej dziedziny. Eksperci prowadzą szkolenia w taki sposób, że nie możesz się doczekać kolejnych. Wiedza jest przekazana w bardzo prosty i przyjemny sposób, zachęcam was do sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 226

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Złoto, srebro i inne metale szlachetne to również bardzo dobry sposób na inwestycję. Polecam zajrzeć na https://szuchman-gold.pl/hurtownia-zlota-i-srebra/, gdzie można znaleźć sprawdzoną hurtownię złota i srebra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum