Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pralka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 9:40 pm    Temat postu: pralka Odpowiedz z cytatem

Jakie pralki macie w swoich domach? Pora na wymianę sprzętu, tyle tych rożnych modeli jest na rynku i aż ciężko sie na cos zdecydować. Na razie mam na oku sprzęt od Electrolux z linii perfectCare, ma funkcję pary ktora ma sprawiać że ubrania będą mniej pogniecione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korsa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 155

PostWysłany: Czw Lip 15, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką elektroluxa, raczej nie ma dobrej opinii wśród konsumentów. Sama mam pralkę od Siemens i szczerze mówiąc sprawdza się dobrze już od 2 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to mam bardzo dobrą opinie o tej firmie przynajmniej jeżeli chodzi o pralki, innych sprzętów nie kupowałam. Też dobre recenzje przeczytałam w necie. Na stronie https://www.ceneo.pl/Pralki/p:Electrolux.htm znajdziecie ten sprzęt w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio? Kiedy ja szukałam pralki i pytałam o opinie, naprawdę wiele osób polecało mi właśnie Electroluxa. Kupiłam też suszarkę (też z tej serii PerfectCare) i naprawdę jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jak pewnie każdy z nas posiadam pralkę, ale od pewnego czasu szukałam także dobrej suszarki do ubrań. Jak dla mnie zdecydowanie suszarka wewnętrzna https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/suszarki-wewnetrzne/4930 okazała się najlepszym wyborem i jest to produkt najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2021 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem o tyle zadowolona z tej suszarki z serii PerfectCare, że naprawdę nie gniecie ubrań, nie niszczy - a obawiałam się tego. Ubrania wyjmuję z suszarki pachnące i miękkie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23
Stały bywalec


Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 96

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami wole oddać niektóre ubrania do pralni. Ciekawie właśnie sprawdza się https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia na dowóz do klienta. Wystarczy do nich zadzwonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasalendra
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2021
Posty: 117

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z pralni. A pralkę mam marki Beko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całą pewnością dla własnej wygody warto mieć kupioną również suszarkę. Dlatego, jakby co tutaj https://www.restartagd.pl/suszarka-kondensacyjna-czy-z-pompa-ciepla-przeczytaj-przed-zakupem/ możecie poczytać sobie jaka suszarka jest godna uwagi? Czy suszarka kondensacyjna jest lepsza, czy z pompą ciepła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja, o której pisałam wyżej (Electrolux, PerfectCare) ma pompę ciepła i jestem zadowolona. Ubrania są naprawdę dokładnie wysuszone, więc stawiałabym właśnie na taką Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sob Gru 11, 2021 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie środków do prania, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://sklep.clovin.com.pl/krochmal-do-prania . Między innymi znajdziecie tam krochmal. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Można się tam naprawdę kompleksowo zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też wybrałam sprzęcik Electrolux, dobrze mi się tej pralki używa. Nie niszczy ubrań, jest cicha i łatwa w obsłudze. Używam jej codziennie, wszystko działa wzorowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba takie urządzenie w domu ma każdy z nas i ja również jestem zdania, że dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak np. usnąć plamę z buraków z dywanu. Bardzo ciekawie o tym napisano na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/usuwanie-plam-z-burakow-z-dywanow/ i jestem przekonana, że taka wiedza może być przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele różnych środków do prania oraz do wybielania tkanin na pewno znajdziecie tutaj https://sklep.clovin.com.pl/wybielacze . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnego budżetu. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guama
Stały bywalec


Dołączył: 15 Lut 2022
Posty: 82

PostWysłany: Pią Lut 18, 2022 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale moja pralka się zepsuła. Dużo prania mamy w domu, dlatego koniecznie należało coś z tym fantem zrobić! Z tego powodu odezwaliśmy się do www.naprawapralekursynow.pl , dla których zrealizowanie tego projektu było dziecinnie proste. Konkretna robota!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum