Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak kogoś poznać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaska
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 137

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 11:44 pm    Temat postu: Jak kogoś poznać? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jakie macie sposoby na to, aby kogoś poznać i się zakochać? Wiadomo, że im jest się starszy, tym okazji do poznawania nowych ludzi coraz mniej... czy Waszym zdaniem korzystanie z usług biura matrymonialnego, jak na przykład https://www.duetcentrum.pl/biura-matrymonialne-szczecin, jest w porządku? Czy ktoś z Was miał może z takim biurem wcześniej do czynienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pat D.
Bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 40

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapisać się na kurs, albo do klubu np. miłośników książki. Ja poznałam mnóstwo fajnych osób, gdy zapisałam się na zajęcia fitness. Na spinning chodzi wielu atrakcyjnych panów, więc myślę że samotna pani mogłaby w taki sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 692

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://kobiecystyl.pl/znaczenie-godzin-w-milosci-i-zyciu/ . Macie tam bowiem namiar na ciekawy i uważam, że niezwykle pomocny artykuł. Dowiecie się z niego wiele informacji na temat znaczenia godzin w miłości i życiu. Myślę, że takie wskazówki mogą okazać się bardzo pomocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xbahringer
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie szukać na siłę, nie planować. Poznawać ludzi, a w końcu się pozna tę właściwą osobę Wink Można próbować np. przez portale randkowe typu tinder czy badoo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Heberutas46
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie wy macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum