Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Varme opinie pompy ciepła

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 12:08 pm    Temat postu: Varme opinie pompy ciepła Odpowiedz z cytatem

Cześć Czy ktoś z Was spotkał się z pompami ciepła polskiej marki Varme, ich urządzenia znalazłam na https://varme.tech/. Szukamy dobrej marki do zakupu pomp ciepła, te od Varme podobno wykorzystują sprężarki Panasonic czy elementy marki Carel. Podkreślają bardzo ekologiczne i ergonomiczne urządzenia, co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to ja Wam powiem, że dla mnie nie ma lepszego sposobu ogólnie na zadbanie o dom i ekologię, niż właśnie taka pompa ekologiczna. I mam wrażenie, że już nawet wiem, gdzie ja zamówię. To będzie tutaj https://hymon.pl/oferta/pompy-ciepla/ . Firma jest polecana, a ja nie będę szukała kogoś innego. Skoro o niej są dobre opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatawolska
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 69

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pompy ciepła marki Varme, u nas się super sprawdzają, a mamy je w sumie od niedawna. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty to przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni wydajne Smile Pompy ciepła Varme są bezobsługowe, dlatego bez problemu można dopasować odpowiednio temperaturę w pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum