Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ArekOpol
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 09, 2023 3:06 pm    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Podczas urządzania mieszkania bardzo ważnym aspektem jest zakup odpowiednich drzwi. Ja z mojej strony mogę serdecznie polecić drzwi ze sklepu:https://dobredrzwi.pl/
_________________
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dorrie
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 10, 2023 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są tam ceny za metr?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 609

PostWysłany: Pon Sie 14, 2023 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze, bardzo poszły w górę. Chciałam kupić mieszkanie na wynajem, ale to chyba nie jest najlepszy moment. Przy okazji mam pytanie, czy ktoś z Was załatwiał już świadectwo energetyczne na tej stronie https://swiadectwa-energetyczne-online.pl/? Czy długo czekaliście na przesłanie wersji papierowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 865

PostWysłany: Pon Sie 21, 2023 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

taśmy pcv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madulka
Familijniak VIP


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 469

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2023 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście też oferty z rynku pierwotnego? Bo można znaleźć naprawdę ciekawe. Na przykład na śląsku w Smolcu na osiedlu Przy Lesie dostępne są zarówno bezczynszowe mieszkania, jak i domy szeregowe, zerknij sobie - https://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Ciekawe położenie, bo blisko lasu, bardzo kameralne osiedle, myślę że dobre miejsce dla osób poszukujących spokoju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 103

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zainteresowani wynajmem mieszkania to być może taka oferta jak https://katowice.mdr.pl/ Was zainteresuje. Takie mieszkania można wynajmować na zasadzie najmu instytucjonalnego, z czasem także je wykupić na własność jeśli tylko będą takie możliwości finansowe. Najem na długie lata jest możliwy, zarówno dla najemcy jak i jego dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rycina
Bywalec


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 44
Skąd: z sąsiedniej wioski

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając nowe wnętrza wszystko staje się niezwykle ważne, istotne i godne zainteresowania. Warto jednak wszystko dobrze przemyśleć by swoich decyzji zakupowych potem nie żałować. W moim domu, w moim nowym domu, postawiłam na klasę i tak starałam się go wyposażyć, by nie stracić na tym zbyt wielkiej kasy. Postawiłam więc na ramy i ramki https://galeriaram.pl/oprawa-obrazow/ które są obecnie bardzo modnym trendem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Huhufreda33
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiegand.dolores
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Paź 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Po przeczytaniu tego artykułu https://gostyn24.pl/pl/640_artykuly-sponsorowane/62550_parapety-tradycyjne-drewniane-dlaczego-warto-je-wybrac.html zastanawiam się, czy drewniane parapety w moim domu to dobry pomysł. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z takimi parapetami i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Jakie są zalety i wady takiego wyboru? Czekam na Wasze opinie i rady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukałam długo mieszkania ale ostatecznie znalazłam mieszkania apartamenty , przez co oszczędziłam dużo czasu, bo wszystko zrobili za mnie, a ja na końcu dostałam dwie konkretne oferty sprawdzonych domów, wybranymi zgodnie z moimi oczekiwaniami, bo takie pytania były zadawane na pierwszym spotkaniu, by agent nieruchomości wiedział, czego ma szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxxyyy
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiście polecam jednak skorzystać z pomocy jakiegoś dobrego architekta przy projektowaniu wnętrza. Wydaje mi się że taka osoba która się na tym zna najlepiej zadba o droben szczegóły dzięki czemu wnętrze nabierze całkiem innej odsłony. Z takich dobrych firm oferujących projekty wnętrz to polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 630

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje ścian w korytarzu mają kluczowe znaczenie dla stworzenia przyjemnej atmosfery przy wejściu do domu. Zastosowanie galerii ze zdjęciami, luster, czy nawet ozdobnych półek z roślinami nie tylko nadaje wnętrzu charakteru, ale również sprawia, że korytarz staje się gościnny i przytulny. Dodatkowo, wybór jasnych kolorów lub interesujących tapet może optycznie powiększyć przestrzeń, nadając korytarzowi lekkości i elegancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ova.waters
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam mieszkania w Poznaniu, najlepiej w okolicach zielonych terenów, parków. Zależy mi na spokojnej okolicy. Jeśli ktoś słyszał o nowych inwestycjach lub ma doświadczenia z konkretnymi dzielnicami, proszę o poradę! Dzięki z góry za pomoc!
_________________
mieszkania poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1141

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas przeglądania ofert artykułów do wyposażenia wnętrz, zauważyłem, że https://multyhome.eu/ oferuje ciekawe produkty z recyklingu. Czy ktoś z Was miał do czynienia z ich artykułami do wyposażenia wnętrz? Jestem ciekaw, czy są one równie funkcjonalne i estetyczne jak tradycyjne wyposażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 449

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o obecnych cenach neiruchomości w Polsce?

nowoczesne meblościanki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum