Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy do roweru kupujecie czasem jakieś akcesoria?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynette
Ekspert na forum


Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 158
Skąd: Kraina Trufli:)

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 1:48 pm    Temat postu: Czy do roweru kupujecie czasem jakieś akcesoria? Odpowiedz z cytatem

Czy do roweru kupujecie czasem jakieś akcesoria?
A jeśli tak to na co patrzycie pzy zakupie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domenica
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 57

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ja nawet bardzo lubię różne dodatkowe akcesoria,
i chętnie poszukuje nowinek Smile
Tutaj: https://calus-p.pl/ masz np. różne dobre zabezpieczenie do roweru, nawet takie spirale, które można np zamontować pod sklepem i do których sie rowery przyczepia itd.

W każdym razie gadżety rowerowe lubię jak najbardziej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucja_89
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 35
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już powoli przymierzam się do odkurzenia roweru z piwnicy, czekam tylko na pierwsze słoneczne dni. Oczywiście będę musiała kupić takie akcesoria jak nowe dętki czy pompkę, ale myślę, że kupię wszystko w sklepie stacjonarnym.
_________________
winda w domu jednorodzinnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vanityfit
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 7
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

światełka przede wszystkim, dzwonek, ostatnio też sakwa na rower na przód kierownicy - jestem z niej bardzo zadowolona.
_________________
Trener indywidualny Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alinakubik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 7

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem jakichś akcesoriów do przyczepki rowerowej. Tu mają całkiem fajny wybór https://wozimysie.pl/kategoria/sportrex-1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wromir1987
Bywalec


Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 38

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są akcesoria które na rowerze bardzo się przydają, warto jednak pamiętać że koniecznie należy zacząć od zakupu roweru - nigdy odwrotnie. https://www.rowerzysta.pl/rowery-mtb.html wybierając rower mtb, najlepiej w dobrym sklepie internetowym (dużo lepsze ceny) warto pamiętać że nie wszystkie akcesoria będą pasowały do danego typu roweru - najważniejsze wybrać rower który będzie pasował do danego trybu/cyklu jazdy a następnie pasujące i potrzebne akcesoria. Np. sakwy koniecznie rower musi posiadać bagażnik, małe rzeczy ale można czasem o tym zapomnieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaLizyna
Stały bywalec


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 79

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcesoria? Zdecydowanie tak Smile Ale równie ważna jest dopasowana odzież rowerowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gogolas
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 187

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i może tu firma http://www.amos.auto.pl was zainteresuje? Jest to producent bagażników rowerowych - mega przydatne na wycieczkach, wyprawach rodzinnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermionisal
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 10:27 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

hej, chciałbym dowiedzieć się od was jaki istnieje najatrakcyjniejszy rower dla dziecka uczącego się jeździć. Dostałem bon do zrealizowania a planuję kupić najwłaściwszy rower dziecięcy z katalogu widocznych w serwisie. Chciałbym aby prosto ze sklepu rower dla dziecka nie rozpadł się po 3 miesiącach. Prawdopodobnie macie jakieś doświadczenie co jeszcze powinienem zakupić wybierając rower dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violla
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 547

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak raz po raz kupuje akcesoria do roweru. Aktualnie planuje kupić w sklepie https://sklepzrowerami.pl/319-Foteliki fotelik, ponieważ mam na tyle duże dziecko, że chciałabym zacząć z nim jeździć to tu, to tam. A widzę, że oni oferują porządne foteliki i wszelkie artykuły do jego montażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 493

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sam sprzęt to gdzie kupujecie? Pytam, bo właśnie marzą mi się od długiego czasu rowery elektryczne . Myślałam nad ofertą rowerzysta.pl, bo ponoć tam wybór jest całkiem spory i można znaleźć całkiem fajne modele rowerów i to najróżniejszego pokroju. Czy ktoś z was może ma doświadczenie z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wozniaczkowa
Bywalec


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 28

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak. Nie podejmuję się jednak samodzielnego decydowania, czy dane akcesoria będą pasować do mojego modelu roweru. Np. rowery Northtec mają zupełnie inną budowę niż rowery EcoBike czy rowery Giant. W związku z tym konieczne jest podpytanie wcześniej pracownika sklepu, żeby podpowiedział co można kupić. Ewentualnie trzeba kupować markowe akcesoria. Wówczas na pewno będą pasować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamek1964
Czytający


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że kupno roweru powinno być podyktowane warunkami lub specjalizacją na jaką się decydujesz. Przykładowo do jazdy po lasach i górach najlepszy jest rower MTB. Do zasuwania do polach i drogach rower szosowy. Do Ogólnej zabawy rower trekingowy. Do dojazdu do pracy rower trekingowy, miejski lub zdecydował bym sie na rower elektryczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Julia99
Czytający


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 16

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi udało się zakupić ostatnio z sklepu z tej strony https://extrawheel.com/pl/kategorie/sakwy-rowerowe/, sakwę rowerową z której jestem bardzo zadowolona gdyż, mogę w niej schować najpotrzebniejsze rzeczy które łatwo zgubić podczas jazdy rowerem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farah557
Bywalec


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 35

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie akcesoria, ale również osprzęt rowerowy kupuję zawsze w sklepie https://iroman.pl/Kasety-rowerowe-c16. Mają w ofercie produkty światowych marek w bardzo przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum