Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moda elegancka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Powitania na forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 10:38 pm    Temat postu: moda elegancka Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości modę przez Internet? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami,ponieważ chcę wyglądać na co dzień elegancko oraz rozpocząć nową pracę dobrze wyglądając. https://royalfashion.pl/ Co myślicie o tym sklepie? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami i poleceniami mody "służbowej". Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
langosh.etha
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również się nad tym zastanawiałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie takie sprawy są ważne i tym bardziej jeszcze moim zdaniem dla samych kobiet. Ja jestem zdania, ze niezwykle interesującą kwestią jest bycie na bieżąco z tym co się dzieje w świecie mody. Bardzo dużo informacji zawsze uzyskuję w https://www.letthemwear.com/ i właśnie to tam najchętniej zaglądam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o modę damską to z pewnością warto sprawdzić sklep iFriko. Mają ciekawy asortyment i każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wysokiej jakości materiały, modne kroje. Na przykład taka bluza https://ifriko.pl/bluza-kangurka-white-k852a.html to tera must have w każdej szafie. Generalnie jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 349

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybierać modne ubrania. Tak naprawdę nie trzeba kupować jakiejś bardzo drogiej odzieży, by wyglądać modnie. Do tworzenia modnych stylizacji warto znać różne triki. Dobrze jest np. wiedzieć jak wiązać szalik do płaszcza damskiego. Efektowne wiązanie szala czy chusty podkreśla stylizację i nadaje jej klasy i szyku. Moim zdaniem szal to świetny dodatek, który podkreśli każdą stylizację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień cenię sobie wygodę, więc zamiast ubrań eleganckich, wolę sportowe albo luźne. Teraz bez problemu można kupić w jednym sklepie odzież na każdą okazję. Ja ze swojej strony mogę podrzucić ich https://panpablo.pl/pol_m_Kobieta_Odziez-376.html . Możecie u nich kupić swetry, bluzy, dodatki do odzieży, a nawet kurtki i płaszcze. Jakość jest ok, a ceny mają na każdą kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagmar.bauch
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lubię ubierać się elegancko do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowak22
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 201

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli chodzi o elegancję, to jest ona ponadczasowa, dlatego też warto wiedzieć, co założyć na daną okazję. Ja czytałem na blogu https://pewienpan.pl/Eleganckie-spodnie-z-wysokim-stanem-Nowosci-w-kolekcji-Pewien-Pan-blog-pol-1669134379.html wpis na temat eleganckich spodni z wysokim stanem. Ktoś z Was miał okazję nosić taką garderobę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilfredo.gorczany
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często zamawiam buty przez internet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bachman
Ekspert na forum


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 210

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Ci na eleganckich szpilkach, do tego ręcznie szytych to musisz odwiedzić Manufakturę Obuwia. Mają tam mega wybór szpilek, na każdą okajzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając zarówno pięknych i stylowych propozycji ubrań, ale również pięknie wykonanych dodatków jak torebki najlepszych marek i obuwia to możecie zajrzeć sobie tutaj https://ubierzsie.com/ bo są duże możliwości zarówno dla mężczyzn i kobiet. Do tego licząc na opcję 30 dniowego zwrotu, ja nie mogłam przegapić okazji i kupiłam sobie spódnicę "Dignity" Pinko na mega przecenie i akurat był mój rozmiar Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Pon Sty 09, 2023 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji rozmawiamy o modzie, chciałabym się was zapytać, jaki styl ubierania najbardziej preferujecie? Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o mnie, to miejski styl jest mi najbliższy i zazwyczaj szukam właśnie takich ubrań. Tym razem chciałabym postawić na oversizową futerkową kurtkę, która idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Dajcie znać, jak to wygląda u was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coco2
Czytający


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto Sty 10, 2023 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modne buty na pewno znajdziesz w Manufaktura Obuwia. Koleżanka ma od nich jedną parę wiem ze mega je chwali, ale ubiera je jedynie na specjalne okazje bo jej szkoda. Sama teraz czaje się na parę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Pon Sty 16, 2023 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno częścią eleganckiej mody są też różnego rodzaju akcesoria. Myślę, że szale czy apaszki będą doskonałym elementem upiększającym nasze stylizacje. Ostatnio trafiłam na ten sklep https://molton.pl/pl/categories/akcesoria-szale-i-apaszki-1214554007.html i przyznam, że mają w nim bardzo ciekawą ofertę. Polecam zapoznać się z tymi ubraniami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emely25
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też staram się ubierać elegancko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Powitania na forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum