Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zmywarka pod zabudowę czy wolnostojaca?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karin
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 12:17 pm    Temat postu: zmywarka pod zabudowę czy wolnostojaca? Odpowiedz z cytatem

może ktoś doradzi - jaka zmywarka będzie lepsza? pod zabudowę czy wolnostojąca? ja chciałbym pod zabudowę ale żona się kłóci że jak się zepsuje to będzie trudno wyciągnąć itd
na pewno macie zmywarki, więc podpowiedzcie, które rozwiązanie byłoby lepsze?

_________________
https://sosnowiecki.pl/is,widlowe-wozki-uzywane---wszystko-co-powinienes-o-nich-wiedziec,270925,826925.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żoną zdecydowaliśmy się na zmywarkę zabudowaną, bo nie chcieliśmy aby była zbyt widoczna na tle mebli i się wyróżniała. W zasadzie, zmywarkę do zabudowy wybiera się w oparciu o takie same kryteria jak zwyczajne zmywarki, jednak tak jak piszesz, warto przed zakupem zwrócić uwagę na sposób montowania, aby nie okazało się, że w razie usterki, zdemontowanie urządzenia okaże się bardzo skomplikowane. Myślę, że warto zapoznać się z opiniami innych osób na temat zmywarek oraz sprawdzić ranking 2019 zmywarek do zabudowy, a z pewnością łatwiej będzie wam podjąć decyzję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy dużej rodzinie to bardzo dobre rozwiązanie, warto zainwestować w zmywarkę, oszczędza czas, w dłuższej perspektywie finansowo też się to opłaca, nie trzeba używać jej na okrągło, wystarczy odkładać do niej każde brudne naczynie i uruchomić, gdy będzie już pełna, z reguły raz, dwa razy na dzień... Najlepiej sprawdzić ofertę https://www.neonet.pl/ , bo zawsze mają duży wybór i niskie ceny, a do tego możliwość rat online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie tutaj https://www.goga-gastro.pl/category/zmywarki . Są tam w ofercie dostępne zmywarki gastronomiczne, które używane są przede wszystkim w różnorodnych lokalach. Warto jednak im się przyjrzeć, bo taki sprzęt również sprawdza się w domach, gdzie jest wielu członków rodzony i sterty brudnych naczyń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermelita
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 5
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz meble są tak zrobione,że nie ma problemu z wyciągnięciem sprzętów. Mam w kuchni pralkę i zmywarkę pod zabudowę i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja to u siebie mam wolnostojącą zmywarkę a to dlatego że nie miałem mebli na wymiar, tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 zamawiałem swoje w tym sklepie internetowym i jestem z nich zadowolony. Sklep ma duży wybór jak do siebie potrzebujecie też mebli kuchennych w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbar3
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 6
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie pod zabudowę - estetycznie wygląda. Ja mam zabudowaną w meblach robionych pod wymiar. Tak są zrobione,że nie ma problemu z dostępem do zmywarki nawet gdyby coś się zepsuło.
_________________
http://www.mebleplus.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakoppi
Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod zabudowę estetyczniej, ja mam sprzęt electrolux quickSelect i jestem bardzo zadowolona. Zmywarka bardzo dobrze myje, nie ma sie konkretneo programu tylko się ustawia czas i według mnie to bardzo intuicujne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie ma większego znaczenia. Z każdą sobie poradzisz w razie ewentualnej naprawy. Z resztą takie sprzęty są teraz z zasady mało awaryjne. Ale znaczenie ma czego używasz do mycia naczyń. Zobacz na https://ludwikekologiczny.pl/ mają nie tylko płyny ale właśnie także tabletki do zmywarki. Bez zbędnej chemii, sprawdzone i skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakoppi jak ci sie ta funkcja quickSelect sprawdza? Zastanawiam się nad tą zmywarką electrolux, który masz dokładnie model z tą funkcją, bo widziałam że kilka zmywarek ja ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ratan
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecycowanie pod zabudowę, taka ładniej wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2021 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dobrą sprawę to już tylko i wyłącznie od nas zależy na jaką zmywarkę się zdecydujemy, ale jestem zdania, że przed zakupem fajnie jest co nieco na ich temat się dowiedzieć. Jak czytałem na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jaka-zmywarke-kupic-do-domu.bhtml to na ten moment ja już dokładnie wiem jaką zmywarkę najlepiej jest nabyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum