Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie najlepiej otworzyc biuro księgowe we Wrocławiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duff231
Ekspert na forum


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 3:34 pm    Temat postu: Gdzie najlepiej otworzyc biuro księgowe we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem

Siemka, wiadomo, że Wrocław to duże i nowoczesne miasta co wiąże się z tym, że chyba każdy nowo otwarty biznes napotka gdzieś konkurencje. Ale jeżeli mielibyście już otworzyc np. biuro księgowe to w jakiej części Wrocławia byście je otworzyli. Chodzi o to by lokalizacja była przyjazna tego typu biznesowi. Myślałem o powierzchni biurowej od dewelopera https://vantage-sa.pl . Co sądzicie o takich lokalizacjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xevir
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybyście szukali lokalizacji niedaleko Warszawy, to dobrą miejscówkę ma biuro http://www.aiks.pl/. Piaseczno, bardzo blisko, a jednocześnie wielu klientów "pod ręką". Podpowiadam na przyszłość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę Ci powiedzieć, co i gdzie, bo jednak nie jest to tematyka, jaką ja często poruszam. Za to mogę Ci podpowiedzieć, jak powinna wyglądać np.: księgowość spółek. Myślę, że to już wiesz po części, ale może znajdziesz chwilkę na przypomnienie sobie. A jeśli tak, to taka https://polskanoc.pl/index.php/2021/07/13/ksiegowosc-dla-spolek-z-o-o-jak-znalezc-wlasciwa-firme/ strona będzie Ci przydatna. Powodzenia w Twojej firmie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia25
Ekspert na forum


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 214

PostWysłany: Nie Sie 01, 2021 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to ja mam spory problem, bo nie wiem, jednolity plik kontrolny kogo dotyczy i jakie są konsekwencje jego niewypełnienia. Fajnie byłoby, gdybyście mi na ten temat odpowiedzieli, bo prawda jest taka, że nie ma to jak pomoc kogoś, kto się zna. Ja niestety się nie znam i taka jest prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej na takich rzeczach się nie skupiam i dla mnie zdecydowanie najważniejszy jest rozwój mojej firmy. Mimo wszystko oczywiście interesuję się tymi kwestiami. Niedawno również przeczytałam na stronie https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/audyt-kadrowy-jak-powinien-przebiegac.html jak powinien przebiegać audyt kadrowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 660

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest dobre pytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 212

PostWysłany: Pon Lis 13, 2023 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest tak dużo biur księgowych, że moim zdaniem - nie ma to sensu. Klienci biznesowi chcą korzystać z usług sprawdzonych i doświadczonych firm takich jak AFORTI AC. Zresztą, ja sama myślę o podjęciu z nimi współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum