Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solgaz płyta pod szkłem opinia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 8:09 pm    Temat postu: Solgaz płyta pod szkłem opinia Odpowiedz z cytatem

Taka płyta solgazu wydaje się być bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Wygląda ciekawie, inaczej niż tradycyjne płyty gazowe. tylko czy to ma jakieś wady? Może ktoś ma i nie jest do końca zadowolony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Pon Mar 29, 2021 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trochę należy zmienić sposób gotowania. Czy to wada? Nie wiem. Jest inaczej. To pewnie przez to, że sama konstrukcja jest inna. Ale za to zyskałam całkiem fajne funkcje i ładny wygląd. Też nie mam problemu z czyszczeniem płyty. Poprzednie palniki z żeliwnymi grilami, czy jak to tam nazwać, wymagały większej pracy podczas czyszczenia. I czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nad jakim modelem się zastanawiasz? Wiem, że w tych starszych wersjach system zapalania jest głośny lecz podobno w tych najnowszych płytach zostało to wyeliminowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mona napisał:
A nad jakim modelem się zastanawiasz? Wiem, że w tych starszych wersjach system zapalania jest głośny lecz podobno w tych najnowszych płytach zostało to wyeliminowane.


No jak już myśleć to nad najnowszą linią Innova. Co prawda ona tez ma kilka wersji. Najlepsza to ta premium, z tego co wyczytałem i miałem okazję zobaczyć w ich showroomie (polecam pojechać). Ma wszystkie bajery. Tylko trochę cena Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2021 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Innova Premium to petarda. Sama przymierzam się do jej zakupu w wersji 5+3. Duża powierzchnia, trzy dodatkowe pola grzewcze powinny idealnie się sprawdzić w wielopokoleniowej rodzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalska
Czytający


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 11

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy wątek. Nie znałam tego sprzetu wcześniej. Wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Akurat w nowym domu będę mieć gaz i nie chce indukcji. Niby jest to metoda szybka ale nie mam zaufania. I w gotowaniu nie chodzi o czas przecież Smile , więc takie rozwiązanie, o którym piszecie, wydaje się interesujące. Rozumiem, że można to zobaczyć u samego producenta? Nie ma z tym problemu teraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ursacheba napisał:
No jak już myśleć to nad najnowszą linią Innova. Co prawda ona tez ma kilka wersji. Najlepsza to ta premium, z tego co wyczytałem i miałem okazję zobaczyć w ich showroomie (polecam pojechać). Ma wszystkie bajery. Tylko trochę cena Wink


A gdzie ten showroom można odwiedzić? Z chęcią zobaczyłabym ich nowości na żywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mona napisał:
ursacheba napisał:
No jak już myśleć to nad najnowszą linią Innova. Co prawda ona tez ma kilka wersji. Najlepsza to ta premium, z tego co wyczytałem i miałem okazję zobaczyć w ich showroomie (polecam pojechać). Ma wszystkie bajery. Tylko trochę cena Wink


A gdzie ten showroom można odwiedzić? Z chęcią zobaczyłabym ich nowości na żywo.


U producenta w Świdnicy. Bodajże jest to ul. Towarowa. Albo zadzwoń najpierw do nich, bo teraz jak jest pandemia to nie wiem czy showroom jest otwarty tak normalnie. Lepiej się upewnić przed przyjazdem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Wto Maj 04, 2021 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ursacheba dziękuję za odpowiedź. Mam zamiar się tam wybrać by przed zakupem zobaczyć różne rozwiązania i zasięgnąć również porady na miejscu. Myślę, że luzowanie obostrzeń pozwoli mi na wizytę tam jeszcze w tym miesiącu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mona napisał:
ursacheba dziękuję za odpowiedź. Mam zamiar się tam wybrać by przed zakupem zobaczyć różne rozwiązania i zasięgnąć również porady na miejscu. Myślę, że luzowanie obostrzeń pozwoli mi na wizytę tam jeszcze w tym miesiącu Smile


No teraz to najlepiej. Wszystko normalnie pootwierane i można odwiedzić i sprawdzać. Dotykać sprzęt Wink i samemu się przekonać co jest to warte. Byle zdążyć przed kolejną falą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalska
Czytający


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam. Super sprawa. Można zobaczyć sprzęt, jak działa i wogóle porozmawiać o jego funkcjach. A one bywają całkiem ciekawe. Inne niż większość na rynku. I warto zobaczyć jak to faktycznie działa. Przed zakupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Czw Sie 12, 2021 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalska napisał:
Byłam. Super sprawa. Można zobaczyć sprzęt, jak działa i wogóle porozmawiać o jego funkcjach. A one bywają całkiem ciekawe. Inne niż większość na rynku. I warto zobaczyć jak to faktycznie działa. Przed zakupem.


Fajnie Smile Taki salon to pewnie coś innego niż wizyta w jakimś elektromarkecie. Większa wiedza o sprzetcie ludzi, którzy tam są?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosier
Bywalec


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 31

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolinaiwanska napisał:
Michalska napisał:
Byłam. Super sprawa. Można zobaczyć sprzęt, jak działa i wogóle porozmawiać o jego funkcjach. A one bywają całkiem ciekawe. Inne niż większość na rynku. I warto zobaczyć jak to faktycznie działa. Przed zakupem.


Fajnie Smile Taki salon to pewnie coś innego niż wizyta w jakimś elektromarkecie. Większa wiedza o sprzetcie ludzi, którzy tam są?


Chyba mało który producent prowadzi takie coś dla każdego chętnego. Raczej dla swoich dużych klientów, sieci. A nie dla przeciętnego "Kowalskiego" z ulicy. Fajny pomysł i moim zdaniem duży plus dla firmy. Szczególnie, że produkty mają raczej o mniej spotykanych funkcjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Paź 18, 2021 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie zobaczenie na żywo przed zakupem, to na pewno spory atut. Można lepiej poznać funkcje takiej Innovy Smile Czy innego urządzenia. Pewnie pracownik lepiej pokaże na miejscu jak to działa i co można tak naprawdę zyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andzia
Bywalec


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 46

PostWysłany: Pon Gru 06, 2021 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ursacheba napisał:
Takie zobaczenie na żywo przed zakupem, to na pewno spory atut. Można lepiej poznać funkcje takiej Innovy Smile Czy innego urządzenia. Pewnie pracownik lepiej pokaże na miejscu jak to działa i co można tak naprawdę zyskać.


Dokładnie masz wtedy lepsze pojęcie o jej funkcjonalności. Chociaż pomimo, że jej nie wiedziałam przed zakupem "na żywo" i to i tak jestem bardzo zadowolona z jej dotychczasowego użytkowania. No i oszczędności w zużycia gazu, o którym wspomina producent jest naprawdę zauważalna co bardzo cieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum