Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki pakiet medyczny dla pracowników?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baretka
Bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 53

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 8:06 pm    Temat postu: Jaki pakiet medyczny dla pracowników? Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś pakiety medyczne w pracy? Teraz praktycznie każda firma ma takie coś i ja też myślę żeby wykupić takie pakiet pracownikom mojej firmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maer
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 56

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zapytaj w medicover, ja mam tam pakiet medyczny który wykupił mi pracodawca i nie mogę na nic narzekać, do specjalisty można się dostać o wiele szybciej niż na NFZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też bym coś takiego chciała mieć a le u nas pracodawca słabo się stara, chyba przyjdzie mi zmienić firmę, poszukam takiej co oferuje taką opiekę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zrób i wcale się nie zastanawiaj, teraz wielu pracodawców oferują pracownikom opiekę w medicover i każdy ją sobie chwali, u nas też mamy takie pakiety medyczne wykupione przez pracodawcę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u stomatologa poza granicami kraju stanowi wyzwanie pewnie dla każdego. Na szczęście powstają gabinety z polskimi dentystami, takie jak ten https://polskidentystalondyn.co.uk/ dentysta w UK. Już podczas pierwszej wizyty ustalany jest plan leczenia, dzięki czemu nie trzeba czekać w długich kolejkach. Komfortowo również idzie się do polskiego lekarza, bez bariery językowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Lekarze, szpitale, służba zdrowia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum