Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rękawiczki nitrylowe S czarne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epita
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 1:18 pm    Temat postu: Rękawiczki nitrylowe S czarne Odpowiedz z cytatem

Czy rękawiczki nitrylowe S czarne od Mercatora, sprawdzą się u fryzjerki, dokładnie chodzi o te rękawiczki https://magnails.pl/higiena/rekawiczki-nitrylowe-mercator-s-czarne-100-sztuk-832.html ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej firmy akurat nie znam. Jeśli jednak szukasz, rękawiczek bezpudrowych nitrylowych to ja polecam, kupować je w grupie Anmar https://www.grupa-anmar.pl/safemed/rekawice-nitrylowe/safehand/ Nie uczulają, są świetnej jakości, nie śmierdzą, a ta firma zawsze dostarcza zamówienia błyskawicznie i świetnie zabezpieczone. Też mam salon fryzjerski i zarówno u mnie, jak i u moich pracownic, te właśnie rękawiczki sprawdzają się idealnie! Polecamy! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1135

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zobacz jak na dzień dzisiejszy sama higiena jest ważna i moim zdaniem w szczególności w miejscach publicznych warto jest o nią dbać. Zachęcam każdego aby również poznał to jakie dozowniki do czego służą oraz jakie są ich rodzaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monodiet
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 36

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości rękawiczki nie zawsze można dostać w dobrej cenie. Ja akurat mogę wam tu dać namiar na świetną hurtownię medyczną JRJ Medical, która ma super wybór rękawiczek jednorazowych. Tutaj możecie podpatrzeć sobie tę ofertę https://sklep.jrjmedical.pl/pl/c/Rekawice-medyczne/174 Ja regularnie zamawiam u nich i jestem bardzo zadowolona i z cen, i z obsługi i z szybkiej realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 100

PostWysłany: Pią Maj 27, 2022 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rękawice medyczne z tego co widzę używane są teraz nie tylko w szpitalach czy przychodniach ale w związku na obecną sytuację sanitarną także w zakładach fryzjerskich, przez kosmetyczki czy zwyczajnie przez osoby dbające o swoje zdrowie i higienę. Dlatego warto wiedzieć gdzie takie rękawiczki można zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1135

PostWysłany: Sro Lip 13, 2022 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie samo korzystanie w naszej pracy z rękawic ochronnych często jest bardzo ważne i ja jestem zdania, że przede wszystkim powinniśmy wiedzieć jakie rękawice robocze nam się przydadzą. Jak dla mnie doskonale sprawdzają się rękawice https://znaki-bhp.pl/ochrona-rak/rekawice-dziane-i-tkaninowe-ochronne i jestem zdania, ze po prostu zawsze warto jest je mieć przy sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum