Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grzejnik elektryczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 371

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 8:04 am    Temat postu: Grzejnik elektryczny Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzonego sklepu, w którym kupię energooszczędny i ekonomiczny grzejnik elektryczny z termostatem. Gdzie polecacie kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 228

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie to wchodzi do łask podobno znów i ja się wcale temu nie dziwię. A skoro o tym mowa, to wydaje mi się, że coś takiego jak termostaty termoplaza ma w bardzo dobrej cenie. I jeśli o tym mowa, to powinniście zastanowić się nad tym, czy jednak się nie zdecydować. Dla mnie to oczywista wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy możliwość wyboru ogrzewania, to grzejniki elektryczne raczej nie będą odpowiednim wyborem ze względu na wysokie koszty. Taki kominek może być równie ekologiczny a przy okazji tańszy w utrzymaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę mam wiele zastrzeżeń do samej siebie, jak i do innych, którzy w dużej mierze tkwią w tym marazmie. Sama doskonale wiem, że ogrzewania są różne, więc nikogo, ale nikogo nie oceniam. Dodam jedynie, że są wprowadzane coraz to nowsze techniki.Dziś, tak dla przykładu, montuje się inne elementy, niż dawniej. Wiecie, co to i jak wygląda montaż komina systemowego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako takie dogrzanie małego pomieszczenia to myślę, że takie grzejniki sprawdzą się w sam raz. Tak na dłuższą metę, przy większych powierzchniach nie ma to raczej sensu, szkoda prądu. Ja mam ogrzewanie gazowe w domu i chwalę sobie, nie wychodzi jakoś bardzo drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na takie grzejniki z oferty https://www.artykulygrzewcze.com/grzejniki-%c5%82azienkowe-do-40.html ? Wydaje mi się, że jeśli chodzi o łazienki to jest to najlepszy wybór, bo nie dość, że spełniają swoją funkcję rewelacyjnie, to jeszcze super wyglądają i nie przeszkadzają. Zawsze dzięki takim grzejnikom można mieć cieplutkie ręczniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy takiego rozwiązania nie miałam więc również ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Za to mogę każdemu polecić bardzo fajne systemy ogrzewania oraz chłodzenia z firmy https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ i myślę, że jest to coś niezwykle ważnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Energia elektryczna nie jest tania, a ceny cały czas idą w górę, więc jeśli ogrzewacie mieszkania prądem, to trzeba wybrać odpowiednią taryfę. Najpopularniejszą jest G11, która ma przez całą dobę podobne stawi za zużycie energii. Nieważne, czy pranie i zmywanie wykonuje się w dzień czy w nocy, zapłacimy tyle samo. Ta oferta jest tylko dla gospodarstw domowych, nie dla firm. Tu są szczegóły https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/taryfa-g11 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
langworth.roy
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy taki grzejnik zabiera sporo prądu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum