Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Balustrady stalowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 379

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 11:10 am    Temat postu: Balustrady stalowe Odpowiedz z cytatem

Szukam profesjonalnej firmy, która tworzy balustrady stalowe Kraków dla domu jednorodzinnego. Jaką polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla firm, które poszukują rzetelnego dostawcy stali proponuję firmę MTL https://mtl.com.pl/ W sprzedaży posiadają blachy, blachy nierdzewne, ceowniki walcowane czy ceowniki zimnogięte. Firma posiada kilka oddziałów na terenie Polski, świetnie się z nimi współpracuje, tym bardziej, że posiadają atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
precellek
Bywalec


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 34

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi szczególnie podobają się balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem. Bardzo fajne możecie też znaleźć w ofercie marki Binglass z Wrocławia https://binglass.pl/producent/balustrady-szklane/ - to hurtownia szkła obsługująca także firmy budowlane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenaa
Stały bywalec


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 117

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują Was balustrady szklane do domu czy do firmy to polecam zapoznać się z ofertą firmy Glass System. Oni wykonują takie elementy ze szkła na zamówienie, zajmują się także montażem. Korzystają z najwyższej jakości szkła i materiałów dodatkowych, do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i mają rozsądne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nowak22
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 201

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kwestia tego, czego konkretnie szukacie do swoich balkonów. Dzisiaj chyba na popularności zyskują delikatniejsze balustrady, które nadają bryle domu wyjątkowej klasy. Mi spodobały się balustrady szklane wrocław i zastanawiam się, czy warto stawiać na takie elementy. Jakie macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niva
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Lis 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się takie podobają i są trwałe
_________________
warsztaty kulinarne śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o elewacje stalowe kraków to polecam wam zajrzenie na stronkę internetową od ankora.com.pl, gdzie bezproblemowo znajdziecie odpowiednie elewacje stalowe czy elementy elewacji. W dodatku w bardzo dobre cenie. Polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 298

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej postaw na nowoczesne rozwiązania, takie jak zabudowa balkonu warszawa . W ten sposób zyskasz dodatkowe pomieszczenie. Możesz zlecić wykonanie zabudowy otwieranej jak harmonijka, żeby latem nie było upału. Firma Widex Aluminium tym się zajmuje. Robią różne rodzaje zabudowy, także stałe. Wykonanie kosztorysu podczas konsultacji jest darmowe, także warto się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1068

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jeśli szukasz sprawdzonej firmy, jeśli chodzi o szklane zabudowy balkonowe, to słyszałem, że https://lumon.com/pl jest niezłym ekspertem w tej dziedzinie. Skontaktuj się z nimi w wolnej chwili, a jestem pewien, że będą w stanie zaproponować Ci wiele ciekawych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nina79
Stały bywalec


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 107

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy z różnych powodów decydujemy się na zabezpieczenie naszego balkonu i wówczas nie ma większego znaczenia jakie mamy balustrady, ważne by znaleźć funkcjonalne i zarazem estetyczne osłony, jak np. siatka cieniująca która stanowi skuteczną barierę dla wiatru, kurzu, słońca, ale jednocześnie nie tworzy jakby zamkniętej klatki, tylko przepuszcza odpowiednią ilość powietrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
Ekspert na forum


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 220

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, stal nierdzewna to obecnie najlepszy materiał na balustrady. Nie wiem czy na oku macie już konkretną ofertę czy jeszcze nie, ale jeśli o mnie chodzi to polecić wam mogę https://www.kobamet.pl/ Mają szeroki asortyment, sprawdźcie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum