Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

iphone
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 6:26 pm    Temat postu: iphone Odpowiedz z cytatem

Witam,zastanawiam się nad wymianą telefonu. Zawsze kupowałam telefony,ktore mają system android,jednak teraz chcialabym sprobowac czegos nowego i zastanawiam się nad zakupem appla. Co uważacie na temat iphonow? Jaki model jest teraz na topie? https://idream.pl/iphone/iphone-12-mini.html Będę wdzięczna za wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KalinaOs
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 277

PostWysłany: Sro Sie 24, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak zdecydujesz się na zakup iPhona to pamiętaj, aby też wykonać sobie kopię zapasową, bo różne sytuacje mogą się zdarzyć a warto byłoby wszystko z niego odzyskać. Tutaj polecam artykuł https://www.extor.pl/jak-zrobic-kopie-zapasowa-z-iphonea/ z którego dowiecie się więcej i szybko sobie to ogarniecie. Lepiej dmuchać na zimne i mieć wszystko zapisane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Co możecie mi polecić?

whisky sklep online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując nowoczesny smartfon pamiętajcie o dobrym abonamencie z szybkim internetem . Najlepszą ofertę z internetem LTE 5G w abonamencie z nielimitowanymi rozmowami i umową bezterminową ma Otvarta. Jakość rozmów jak i zasięg co wpływa na stabilne łącze doskonała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno miałam okazję kupić jednego z tych smartphonów https://idream.pl/iphone/iphone-13-pro.html a konkretnie Apple iPhone 13 Pro 1TB w kolorze mocnego grafitu. Do zakupu skusiła mnie przede wszystkim ilość wewnętrznej pamięci, która w tym przypadku wynosi 1TB a to na prawdę dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 595

PostWysłany: Nie Lut 05, 2023 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ze smartfona marki iPhone będziesz zadowolona. Zresztą porozmawiaj z posiadaczami iPhonów, ja nie znam na ich temat złych opinii. No może czasem na początku ciężko jest przejść, to zawsze są zmiany, ale korzystając z odpowiedniego bloga, dasz radę. Na przykład możesz się na tym blogu dowiedzieć https://applefix.pl/blog/jak-przyspieszyc-iphone/, jak w 12 krokach przyspieszyć Iphona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka68
Bywalec


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 37

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla użytkowników urządzeń Apple może przydać się ta oferta https://repairlab.pl/blog/wymiana-zbitej-szybki-ipad-air/. Oferują oni naprawy, takie jak na przykład wymianę szybki w iPad air 4 i wielu innych. Realizacja usługi jest bardzo szybka, a dodatkowo otrzymujecie sześć miesięcy gwarancji na naprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowos546
Bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 49

PostWysłany: Wto Mar 07, 2023 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serwis apple Wrocław do naprawy urządzeń związanych z Apple. Wiele urządzeń już u nich naprawiałam, przyśpieszałem, wymieniałem i zawsze byłem zadowolony z obsługi i efektów naszej współpracy. Cieszę się, że na nich trafiłem parę lat temu i polecam ich zawsze znajomym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adelle49
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 21, 2023 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez długi czas używałam androida, ale do IOS przekonał mnie mój narzeczony. Przez to przeszłam na produkty marki Apple i jestem z nich bardzo zadowolona. W użytkowaniu według mnie są one bardziej intuicyjne.
_________________
Dlaczego iPhone stał się kultowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwina44
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 209

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz zakup iPhona to popatrz też tu https://oakywood.shop/pl-pl/collections/magsafe. Oakywood stworzyło kolekcję MagSafe - specjalistycznych multifunkcyjnych stojaków, które umożliwiają bezproblemowe korzystanie z telefony nawet podczas jego ładowania. Myślę, że to taki must have.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat produktów od Apple?

Reklama : serwis kserokopiarek zabrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonetta29
Czytający


Dołączył: 07 Kwi 2023
Posty: 11
Skąd: Bojano

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2023 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki model macie obecnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ursacheba
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2023 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A który model obsługuje 5G? Bo mając Otvarta to właściwie tylko taką opcję szukam. No bo szkoda mieć szybki internet i z niego nie korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florence33
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać telefon dla seniora? Mój dziadek ma niedługo urodziny i chciałabym sprawić mu nowy model smartfona. W sieci znalazłam te strone i bloga z poradami - https://infonumer.pl/. Telefon dla seniora to wydatek, który warto ponieść. Urządzenia przystosowane do potrzeb osób starszych pomagają w komunikacji i mogą okazać się nieocenioną pomocą w codziennym życiu naszych dziadków czy rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ratke.ena
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 11 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż najnowszy model iPhone’a nie ma lepszej baterii niż jego poprzednik, wciąż możliwy jest dłuższy czas korzystania z telefonu. Dzieje się tak na skutek optymalizacji, która zwiększa wydajność urządzenia i pozwala na nieco rzadsze ładowanie.
_________________
Czy warto kupić iPhone 14?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum