Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

serwer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Stały bywalec


Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 84

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 8:52 am    Temat postu: serwer Odpowiedz z cytatem

Cześć, kto z Was posiada dysk sas w swojej firmie z serwerami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest zdecydować się na sprzęt komputerowy IRDM. U nas w firmie sprawdził się doskonale pod każdym względem, również ceny nie są wysokie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny serwer dla stron internetowych, dziś tak się już nie robi. W działalności tego typu, przyda się na pewno dobry hosting - ten w wydaniu premium od https://www.sprintdatacenter.pl/produkt/960/hosting-premiumdedykowany jest właśnie sklepom internetowym. To obsługa duże ilości transferów oraz bezpieczeństwo dzięki antywirusowi oraz antyspamowi. Polecam , usługa jest też dobrze skalkulowana pod względem ceny, otrzymujemy dużo za relatywnie w dość atrakcyjnym budżecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowanie własnej serwerowni to potężne pieniądze. Mało kogo stać na tego typu rozwiązania. Moim zdaniem lepiej i taniej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak https://www.forpsi.pl/webhosting/. Tutaj już jest gotowa serwerownia, a my wykupujemy w niej miejsce. Nie martwimy się o szeregu czynności, takich jak konserwacja serwerów czy konfiguracja backupu. A za niewielkie pieniądze mamy 100 GB na stronę czy miejsce na 5 GB bazy danych. Do tego Gigamail i DV SSL w cenie. Moim zdaniem to bardziej ekonomiczne rozwiązanie i warto mu się przyjrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garland.gibson
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 23 Maj 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie każdy komputer może pełnić funkcję serwera lokalnego. Potrzebne jest do tego stałe łącze internetowe oraz możliwość ciągłej pracy urządzenia. Jednak w praktyce, serwery cechują się parametrami znacznie przewyższającymi komputery osobiste. Dlatego właśnie warto korzystać ze specjalnych hostingów stron tj. https://progreso.pl/pl/serwery-wirtualne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Sro Sty 03, 2024 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o bardzo dobry hosting stron www - to według mnie firma Thinq ma najkorzystniejsze propozycje. Oni zapewniają pełen wsparcie, bezpieczeństwo danych. A dwa szybkie i niezawodne łącze. Także warto zapoznać się dokładnie z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszulka20
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Sty 2023
Posty: 236

PostWysłany: Sob Sty 27, 2024 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dużej wiedzy na ten temat nie mam, ale w naszej firmie o bezpieczeństwo sieci wan dba firma https://itsf.com.pl/oferta/bezpieczenstwo-sieci-informatycznych/ . Szef postanowił zatrudnić profesjonalistów, bo według niego o takie rzeczy trzeba najbardziej dbać. Ja oczywiście przyznaje mu racje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elenaa
Stały bywalec


Dołączył: 19 Cze 2022
Posty: 117

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteśmy w tematyce serwerów, internetu to z usług jakiego dostawcy korzystacie? Szczególnie interesuje mnie Małopolska, mój znajomy będzie się tam za chwilę przeprowadzać i sam nie wie od kogo najlepiej sieć. Z tego co sama patrzyłam to świetne warunki ma https://fiberlink.pl/ . I pod względem samej oferty, prędkości i ilości usług jak i cen. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum