Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Jak najlepiej oszczędzać pieniądze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Steven2000
CzytajÄ…cy


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 16

PostWysÅ‚any: Pon Lip 26, 2021 1:12 pm    Temat postu: Jak najlepiej oszczÄ™dzać pieniÄ…dze Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, podpowiedzcie mi jak najłatwiej zacząć oszczędzanie pieniędzy? Bo mnie to kompletnie nie wychodzi. I tak myśle aby zainwestować w jakąś lokatę https://www.prudential.pl/kapital-na-przyszlosc to wydaje się całkiem niezłym pomysłem. Proszę o jakieś podpowiedzi czy to faktycznie warte zainwestowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysÅ‚any: Czw Sie 19, 2021 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupować w sklepach, w których się nie przepłaca Smile jak na przykład https://maybella.pl/ Ja uwielbiam w ogóle zakupy w sieci bo można sporo oszczędzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowy1
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 3

PostWysÅ‚any: Czw Sie 19, 2021 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to najlepiej szybko zaoszczędzić a potem szybko inwestować w nieruchomości. Tylko nie wiem jeśli te ceny tak szybko rosną, to zdążymy z oszczędzaniem pieniędzy na ten cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysÅ‚any: Nie Wrz 12, 2021 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ważne, zeby mieć z czego oszczędzać. Dlatego staram się odkładać trochę w trakcie codziennych zakupów. produkty do domu zazwyczaj kupuję w Carrefour. Słyszeliście o tej ich akcji ceny niskie jak dawniej? Z tego co kojarzę, jest już od jakiegoś czasu. Sporo można zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysÅ‚any: Sro Lis 03, 2021 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć nie tylko o takim codziennym oszczędzaniu, ale też pod kątem przyszłości. Sama świadomość, że w razie czego ma się dodatkowe pieniądze odłożone dużo daje. Mi to się udaje odkąd jestem w ppk już od ponad roku. Też taka korzyść, że dokłada pracodawca i państwo. Mam swoje prywatne konto, zawsze mogę sobie wszystko sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 398

PostWysÅ‚any: Czw Lis 04, 2021 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach dość popularnym problemem jest wyłudzanie pieniędzy z konta osób prywatnych, dlatego polecam Wam usługi prawników, którzy specjalizują się m.in. w sprawach związanych wyłudzenie kredytu . Wszelkie informacje o ich usługach znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schimmel.jack
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 04 Lis 2021
Posty: 4
SkÄ…d: Warszawa

PostWysÅ‚any: Czw Lis 04, 2021 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ciekawe pomysły na temat oszczędzania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 133

PostWysÅ‚any: Sro Lis 17, 2021 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to zawsze miałam problem z tym by cokolwiek odłożyć, pieniądze przelatywały mi przez palce, nie wiadomo kiedy i na co. Wszystko się zmieniło odkąd zainstalowałam sobie aplikację Provema https://www.facebook.com/provema. bardzo przydatne i praktyczne narzędzie, rzeczywiście pomaga w takim codziennym ogarnianiu budżetu domowego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysÅ‚any: Wto Lis 30, 2021 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oszczędzałam przez wiele lat, ostatnio stwierdziłam, ze czas te pieniądze rozsądnie ulokować tak by pracowały na siebie a tym samym na moją przyszłość. Jeśli szukacie sprawdzonych i bezpiecznych inwestycji to warto zapoznać się z ofertą firmy generali investment. Duży wybór produktów, które są zawsze dobierane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lut 11, 2022 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,jesli chodzi o pieniadze,moje przyjaciolka odziedziczyla soadek...niestety z długami. Co robic w takich sytuacjach? Jakiego prawnika warto wybierac? Z chęcią poznam waszeopinie na ten temat https://e-biznes.pl/unikniecie-dziedziczenia-dlugu-kiedy-warto-zrzec-sie-spadku Co sądzicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysÅ‚any: Nie Lut 13, 2022 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli chodzi o kwestię oszczędzania na zakupach, to pisałam już wcześniej coś na ten temat, ale dopiszę, że warto korzystać z promocji. Na przykład warto powiedzieć swoim bliskim - seniorom o tym, że mają bardzo sensowną zniżkę na leki w DOZie, aż 20% w wybranych godzinach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Stały bywalec


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 66

PostWysÅ‚any: Pon Lut 14, 2022 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa napisał:
No jeśli chodzi o kwestię oszczędzania na zakupach, to pisałam już wcześniej coś na ten temat, ale dopiszę, że warto korzystać z promocji. Na przykład warto powiedzieć swoim bliskim - seniorom o tym, że mają bardzo sensowną zniżkę na leki w DOZie, aż 20% w wybranych godzinach Smile

Zgadza się, super akcja dla seniorów. Warto tylko jeszcze dodać, że obowiązuje w godzinach 8-12.00 dla osób w wieku 60+.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysÅ‚any: Nie Maj 22, 2022 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość z nas robi zakupy online. Ale niewiele osób wie, że na takich zakupach można oszczędzać. Wystarczy korzystać z serwisów cashback. To proste - po prostu na stronę sklepu przechodzimy za pomocą strony z cashbackiem. Szybko i skutecznie oszczędzamy. W zależności od serwisu może to być od 1% do 30% wartości zakupów. Ten ranking http://wskoczpokase.pl/oszczedzanie/ranking-cashbackow/ pomoże wam wybrać najlepsze serwisy cashback. Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kar0l990
Bywalec


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 34

PostWysÅ‚any: Sro Maj 25, 2022 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosty, ale skuteczny sposob, to robienie zakupów według list zakupowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia19.76
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 96

PostWysÅ‚any: Sro Maj 25, 2022 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim mniej buszowania po internecie... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum