Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek dla dziecka - Venicci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agniesia4
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 99

PostWysłany: Pią Lip 23, 2021 12:34 pm    Temat postu: Wózek dla dziecka - Venicci Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka, w tym spacerówkę to polecam https://venicci.pl/. Spacerówka mieści się praktycznie wszędzie, można bardzo łatwo i szybką ją złożyć, do tego jest to lekki wózek. Dodatkowo można wybrać zestaw zarówno 2w1, jak i 3w1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 220

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się tam przymierzałam do wszystkich wózków w sklepie ale najlepsze wrażenie zrobił na mnie x-lander dlatego go kupiliśmy, służy do dziś i wygląda ja nówka, to naprawdę dobry i solidny wózek a przy tym bardzo ładny i bajerancki, inne mamy się za nim oglądają na ulicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy Riko i to jest naprawdę fajny wózek. Nasz model to Riko Basic Pastel, świetna cena i solidne wykonanie. Pompowane koła tak jak szukaliśmy i solidna amortyzacja. Lekko się składa, rozkłada, można dokupić adaptery do fotelików innych marek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum