Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektryk
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hannak
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Paź 2021
Posty: 154

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 10:41 am    Temat postu: Elektryk Odpowiedz z cytatem

Jakie strony internetowe, na których znajdę sprawdzone ogłoszenia pracy jako elektryk Niemcy moglibyście polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 864

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić usługi jakiegoś sprawdzonego elektryka w Bydgoszczy?

dabrowent.pl - klimatyzacja Bydgoszcz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quyburn
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1068

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam również sprawdzić ofertę Wasztan. Jest bardzo dobrą firmą, zajmującą się m.in. montażem podstacji i rozdzielni, mają dobre umiejętności w wykonywaniu pomiarów i odpowiednie kompletacje w instalacje WN. To firma z naprawdę bogatym doświadczeniem i bardzo dobrymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mój mąż jest elektrykiem i wszystkie niezbędne części kupuje w tym sklepie https://sklep.elus.pl/kable-elektroenergetyczne-nn-cu-ykxs-yky-nyy-j,2,411187 . Mówi, że mają tam zawsze wszystko co jest potrzebne w przypadku elektrotechniki, także polecam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 225

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystkimi niezbędnymi naprawami zajmuje się elektryk Zakroczym, z którego usług korzystam od dłuższego czasu. Dzięki temu wszystko zawsze jest naprawiane szybko i skutecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdavis
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 12 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać na portalach internetowych z ogłoszeniami. Jest kilka witryn-gigantów, na których można znaleźć ciekawe oferty pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja ostatnio kupowałem elektrykę w bardzo fajnym sklepie https://sklep.elus.pl/przelaczniki-siec-agregat,2,603227 . Jest to hurtownia elektryczna, więc jak najbardziej mają tam szeroki wybór wszystkich artykułów. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart
Familijniak VIP


Dołączył: 15 Cze 2019
Posty: 257

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to ja myślę o klimatyzacji, ale dla mnie ważne jest, żeby ona bardzo cicho pracowała, dlatego jeśli możecie, to powiedzcie mi więcej na ten temat. Dodatkowo sprawdzę Wam coś takiego https://haier-ac.pl/bardzo-cicha-praca/ , bo to jest jedna z firm, o której myślę, jeśli chodzi o zakup. Jakie macie informacje, doświadczenia? Co mi w tym powiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że obecnie mam problem z tym, do kogo zwrócić się w sprawie wymiany instalacji elektrycznej. Znajomy powiedział mi, że firma http://energetyczni.pl/ ma duże doświadczenie w tej branży. Dajcie znać, czy korzystaliście może kiedykolwiek z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
champion
Stały bywalec


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 112

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to się trochę dziwię, przecież praca elektryka w Polsce jest bardzo dobrze opłacana. Na przykład Twój Elektryk Wrocław https://twoj-elektrykwroclaw.pl/services/odbiory-elektryczne-wroclaw/ zatrudniają najlepszych fachowców w okolicy. Mam właśnie zamiar dzwonić do nich w poniedziałek w celu odbioru instalacji elektrycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3820

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja natomiast mogę polecić Wam sprawdzony sklep z elektryką https://sklep.elus.pl/oprawy-uliczne,2,411641 . Kupuję tam już różne produkty od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. A Czy ktoś z Was korzystał może z ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorotha
Familijniak VIP


Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 604

PostWysłany: Nie Mar 19, 2023 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam takich jakichś informacji czy znajomości, sama aktualnie szukam sprawdzonych opinii na temat elektryk Jastrzębie-Zdrój https://elektryk-zielonka.pl/uslugi/jastrzebie-zdroj/. Chciałabym parę rzeczy poprawić w swoim już nie najmłodszym już domu. Nie chciałabym, aby spaliła mi się instalacja, a można, by rzec, że problemy już były.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
familoat5
Czytający


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako doświadczony elektryk Katowice https://www.elektrykslask.pl/ posiadam również umiejętności i wiedzę w zakresie projektowania instalacji elektrycznych. Jeśli planujesz budowę nowego domu, remont czy rozbudowę istniejącej nieruchomości, mogę pomóc w stworzeniu optymalnego projektu elektrycznego.

Przy projektowaniu instalacji elektrycznych, biorę pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Zapewnię odpowiednie rozmieszczenie gniazdek elektrycznych, wyłączników, oświetlenia oraz innych urządzeń elektrycznych, aby spełnić Twoje oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Kładę duży nacisk na wykorzystanie energooszczędnych rozwiązań. Przy projektowaniu instalacji elektrycznych, doradzę Ci w zakresie zastosowania energooszczędnych oświetleń LED, zabezpieczeń termicznych czy inteligentnych systemów zarządzania energią. Dzięki temu możesz oszczędzać na rachunkach za prąd i jednocześnie przyczynić się do ochrony środowiska.

Po zatwierdzeniu projektu, przystąpię do profesjonalnego wykonania instalacji elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Wykorzystuję wysokiej jakości materiały i narzędzia, aby zapewnić trwałość i niezawodność systemu elektrycznego.

Przed oddaniem instalacji do użytku, przeprowadzę niezbędne testy i pomiary, aby upewnić się, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Dbam o to, aby każda instalacja była starannie wykonana, bez ukrytych wad i niedociągnięć.

Jako elektryk Katowice, zawsze stawiam na satysfakcję klienta i długotrwałe relacje. Moje usługi są nie tylko skoncentrowane na aspekcie technicznym, ale także na wysokim poziomie obsługi i komunikacji z Tobą. Zawsze będę dostępny do odpowiedzi na Twoje pytania, udzielenia porad czy wsparcia po zakończeniu projektu.

Gdy potrzebujesz profesjonalnego elektryka w Katowicach, który jest terminowy, solidny i dba o najwyższą jakość swojej pracy, możesz polegać na mnie. Zapewniam kompleksowe usługi elektryczne, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci bezpieczny i efektywny system elektryczny w Twojej nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile))))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 800

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L(((((((((((((((((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum