Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kiedy próbowałeś po raz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pcpritit
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 9:49 am    Temat postu: Kiedy próbowałeś po raz Odpowiedz z cytatem

Kiedy próbowałeś po raz pierwszy sushi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalal
Czytający


Dołączył: 24 Gru 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 24, 2021 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dy you! Było tak dawno temu, że prawdopodobnie nie pamiętam. Najprawdopodobniej studiowałem na uniwersytecie. Pamiętam, że kochaliśmy moją siostrą spacerem w weekendy w małej japońskiej restauracji, która była obok jej mieszkania. Ale kiedy spróbowałem ich po raz pierwszy, nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc, kiedy mam zły nastrój, to jest to receptura 1, aby go zrehabilitować. Nazywam siostrę i zamawiamy sushi dostawa bialystok Home. Nawet nic nie pytają, kiedy dzwonię i mówię, że dzisiaj mamy obiad sushi. Ona już wie, że coś mi się stało i przychodzi do mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum