Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

renault samochody elektryczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszana
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Sie 2022
Posty: 364

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 2:01 pm    Temat postu: renault samochody elektryczne Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://dyszkiewicz.dacia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilczyca
Ekspert na forum


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 151

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna, po przeczytaniu artykułu zamieszczonego na stronie https://motofakty.pl/wybieramy-samochod-elektryczny-do-miasta/ar/c4-16993027 zaczęłam rozważać zakup samochodu elektrycznego. W dalekie trasy wyruszam okazjonalnie a autko takie jak choćby Volkswagen ID.3 Life na pewno dobrze sprawdziłoby się w ruchu miejskim- dojazdy do pracy, zakupy, odwiedzanie rodziny i przyjaciół. Ceny paliw idą w górę , co za tym idzie jazda elektrykiem wygenerowałaby pewną oszczędność, druga sprawa- eko pojazd można teraz przy współpracy z Volkswagen Financial Services sfinansować na super atrakcyjnych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1137

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak się jeszcze nie pochylałam nad tymi autami ale za to jestem przekonana, że dobrze jest wiedzieć jak sobie poradzić z nagłą awarią samochodu. Od razu chcę wam polecić bardzo interesujący wpis https://oautach.pl/nagla-awaria-samochodu-jak-sobie-z-nia-poradzic/ ponieważ to w nim tą sprawę bardzo dobrze opisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiki32
Stały bywalec


Dołączył: 02 Paź 2021
Posty: 80

PostWysłany: Sro Sty 04, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje cię temat samochodów elektrycznych i elektromobilności to rzuć okiem tu https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-instytucje/baza-wiedzy/artykuly/elektromobilnosc-modny-trend-czy-konieczna-rewolucja / E.ON ma ciekawy artykuł na stronie. Ja się zgadzam, że elektromobilność to przyszłość i jeśli inwestować w pojazd, to właśnie w taki elektryczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 865

PostWysłany: Pią Lut 10, 2023 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli są tutaj osoby, które mają problemy z AdBlue, to osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzic stronę, na której znajdziecie ofertę firmy , która specjalizuje się w usuwanie adblue wrocław . Sam niejednokrotnie skorzystałem z ich oferty, ponieważcenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drax
Bywalec


Dołączył: 15 Cze 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pią Mar 08, 2024 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas rozważam zakup elektryka, ale najbardziej martwi mnie kwestia znalezienie nie tylko mechanika warszawa ferrari, a potencjalnych miejsc, w których mógłbym ładować samochód. W mojej okolicy nie ma ich za wiele, a póki co, nie mam warunków do zbudowania własnej stacji przy apartamencie, w którym mieszkam. No i kolejna kwestia, to gdzie naładować auto, jak człowiek wybiera się samochodem na wakacje do Chorwacji? Cóż, póki co, jestem zdany na hybrydę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3833

PostWysłany: Pią Mar 15, 2024 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochody Volvo elektryczne cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników i ekspertów branżowych. Marka Volvo od lat słynie z innowacyjnych rozwiązań oraz dbałości o środowisko naturalne, co znalazło swoje odzwierciedlenie w produkcji pojazdów elektrycznych. Modele Volvo elektryczne charakteryzują się nie tylko eleganckim designem i luksusowym wykończeniem, ale także zaawansowaną technologią . Są one wyposażone w nowoczesne silniki elektryczne, które zapewniają dynamiczną jazdę oraz cichą pracę, co przekłada się na wyjątkowy komfort podróżowania. Tutaj https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/modele/mild-hybrid/xc60/ można znaleźć dobrą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 237

PostWysłany: Wto Mar 19, 2024 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochody elektryczne są teraz popularne ale jakie dla nich polecacie ubezpieczenia? BO widziałem na Kalkulator OC AC że tam niskie składki zaoferowali jak sprawdziłem moje auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum