Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dopłata do odszkodowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuzula12
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 399

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 9:48 am    Temat postu: Dopłata do odszkodowania Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście niezadowoleni z kwoty odszkodowania jaką uzyskaliście, to osobiście mogę Wam polecić dopłaty do odszkodowań . Wszelkie informacje o tym jak sie to odbywa i co trzeba wypełnić znajdziecie na stronie głownej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy złożyć odwołanie i wyrazić swe niezadowolenie z otrzymanej kwoty odszkodowania. Z doświadczenia wiem, że lepiej to zrobić ze wsparciem prawnika. Korzystałam z usług Kancelarii Prawnej Fenix gdyż jesteśmy wtedy lepiej potraktowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 754

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czego dotyczy sprawa, u mnie chodziło o naruszenie rodo - słyszeliście o tym, że można uzyskać odszkodowanie za ujawnienie danych osobowych? Tutaj warto postawić na specjalistów. Miałam ostatnio taki problem, skorzystałam w pomocy kancelarii Citi https://kancelariaciti.pl/dochodzenie-odszkodowan/odszkodowanie-za-ujawnienie-danych-osobowych/ oni specjalizują się w tego typu sprawach. Jestem zadowolona z ich pomocy i naprawdę wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becker.isaac
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Paź 20, 2021 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę zaznajomić się z tym tematem nieco bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komina
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 172

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie może czy dopłaty do odszkodowań obejmują też potracenie pieszego? Rok temu miałam wypadek, zostałam potrącona na pasach i łącznie wyszedł mi 8% uszczerbek na zdrowiu przez uraz kręgosłupa. Co prawda ubezpieczyciel wypłacił mi kwotę 10000 złotych, ale według mnie jest ona zaniżona. Ostatnio przeczytałam, że szczególnie za urazy kręgosłupa uszczerbek powinien być znacznie wyższy i kwota zadośćuczynienia również powinna być wyższa i nie wiem do jakiej firmy powinnam się zgłosić, by odzyskać należną kwotę - znacie jakąś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaU
Ekspert na forum


Dołączył: 24 Sie 2021
Posty: 202

PostWysłany: Pią Sty 14, 2022 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

becker.isaac napisał:
Muszę zaznajomić się z tym tematem nieco bliżej.


Koniecznie.
Polecam też zapisać sobie kontakt do pomocy drogowej z Warszawy: https://www.viva-maria.pl/pomoc-drogowa-warszawa/ - w przypadku przygody Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3760

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dużo spraw o odszkodowania trafia do adwokatów, sama przechodziłam przez coś podobnego i uważam że pomoc adwokata była wtedy nieoceniona, z tego co pamiętam to korzystałam z usług https://adwokat-wroclawski.pl/ , który działa na rynku Trójmiejskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Stały bywalec


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 131

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnik Wrocław - spróbowałabym uderzyć z tematem do tej kancelarii. Powinni pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 661

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odszkodowania po zdarzeniu w UK, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ . Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych informacji na temat skutecznego odzyskiwania należnych pieniędzy. Są tam porady i wskazówki. Poza tym jest tam namiar na firmę, która specjalizuje się w tego typu usługach. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Myślę, że naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuję się modą i polscy projektanci mody mają dla mnie idealne produkty. Szukam w sieci modnych ubrań i dodatków i szybko je zamawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowos546
Bywalec


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 49

PostWysłany: Sob Mar 25, 2023 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliście kiedyś wypadek? Jeżeli tak to w 90% wasze koszty szkody zostały zaniżone. Ja właśnie ostatnio dowiedziałam sie o skup odszkodowań oc dzięki czemu można dostać dodatkowe pieniądze z odszkodowania. Jak dla mnie jest to super opcja poniewaz mamy pewnośc że nasz ubezpieczyciel nam wypłacił wszystkie pieniadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum