Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

USG brzucha Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol123x
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2023
Posty: 195

PostWysłany: Sob Mar 18, 2023 10:46 am    Temat postu: USG brzucha Kraków Odpowiedz z cytatem

Hej, doktor zalecił mi zrobienie usg brzucha kraków, dlatego poszukuję miejsca, w którym można zrobić to badanie, czy moglibyście mi pomóc i polecić placówki, do których warto się udać? Przede wszystkim zależy mi na czasie - nie chciałbym czekać na termin w nieskończoność, ale także na wysokiej jakości badań, żeby były one pomocne w diagnozie. Będę wdzięczny za wszystkie propozycje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
depet
Bywalec


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 28

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest problem z terminem w pobliżu, to nie warto czekać. Trzeba szukać gdzieś dalej, żeby zrobić badanie i ustalić, co się dzieje. Znacie Multimed? Tzn. ich - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ ? Robiliśmy badanie w Wawie, wszystko przebiegło tak, jak powinno, w kilka dni mieliśmy jasność sytuacji. I moim zdaniem to jest właśnie właściwy kierunek. Jak to widzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adamka
Ekspert na forum


Dołączył: 13 Maj 2017
Posty: 216

PostWysłany: Sob Sty 27, 2024 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszędzie takie badanie zrobisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baretka
Bywalec


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 53

PostWysłany: Nie Sty 28, 2024 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o specjalistyczne usg z kontrastem jakie wykonuje się w diagnostyce endometriozy to z tego co wiem szpital medicover je robi jako jedna z niewielu placówek a w ten sposób bardzo szybko można zdiagnozować endometriozę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Rodzina, dziecko, my Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum