Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzęt fryzjerski jaki i skąd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakoppi
Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2020
Posty: 26

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 12:00 am    Temat postu: sprzęt fryzjerski jaki i skąd Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupujecie sprzęt fryzjerski, chodzi mi o takie urządzenia jak suszarki, lokówki, prostownice. Przenosze się na swoje i stoję przed wyborem i zakupem sprzętu. Najbardziej się skłaniam ku marce babyliss pro mam z nimi bardzo dobre doświadczenia jak do tej pory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neapolitana
Stały bywalec


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 143

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babyliss pro to bardzo dobry wybór, kupuję zazwyczaj w hurtowniach fryzjerskich. Ostatnio kupiłam prostownicę Sleek Expert, jest genialna, ma świetne, duże plytki, gładkie i trwałe, myślę, że bedzie mi długo dobrze służyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulencka
Bywalec


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 23

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj zamawiam w hurtowniach fryzjerskich, używam pracy wielu sprzetów od Babyliss PRO, teraz sobie zamówiłam prostownicę ultrasonic z zimną mikromgiełką. Włosy są po niej fajnie nawilżone, gładkie i lśniące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1132

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sam wybór właściwego salonu fryzjerskiego na pewno nie jest łatwy i ja jestem zdania, że zawsze można sobie życie ułatwić. Właśnie dlatego moim zdaniem zawsze pomocna jest aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid dzięki której bez problemów zarezerwujemy sobie miejsce u naszego fryzjera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilczyca
Stały bywalec


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 149

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ponad roku zaopatruję się tak samo w sprzęt fryzjerski, meble jak i profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji oraz stylizacji włosów tutaj: https://www.fryzjersklep.pl/ . Zaopatrzenie hurtowni jest świetne, najlepsze marki, ogromny wybór no o oczywiście ceny- bardzo przystępne, a wiadomo to też ma znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien jak najbardziej świadomie podejmować takie decyzje. Przecież można na wiele sposobów podejść do tematu swojego wyglądu. Na stronie https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ czytałem nawet o perukach. Nie stosowałam nigdy ich u siebie, ale nie widzę w tym niczego złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koziolek99
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 662

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze informacji na ten temat możesz szukać w sieci Smile Jak coś, to tutaj: https://salonova.pl/pl/blog/Wybieramy-trymer-do-brody-ranking-TOP10-trymerow/6 masz poradnik odnośnie trymera do brody. Taki sprzęt sprawdzi się u barbera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum