Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

płatności kryptowalutą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka30
Bywalec


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 8:29 am    Temat postu: płatności kryptowalutą Odpowiedz z cytatem

Mam świeżo wybudowany domek, wyposażenie prawie na końcowym etapie. Został mi do kupienia telewizor. Szukając dobrych ofert w sklepach internetowych trafiłam na https://exeno.com gdzie mają telewizor o parametrach takich jakich bym oczekiwał. Dla mnie jest jeden minus, płatność jest w walucie cyfrowej a ja nie mam o tym żadnego pojęcia. Może znajdzie się tu ktoś, kto ma wiedzę na temat kryptowalut?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja nigdy nie korzystałam z takiej płatności więc również nie bardzo mogę nic na jej temat powiedzieć. Z całą pewnością za to polecam przeczytanie artykułu https://www.nbsmedia.pl/przelew-na-telefon-co-musisz-wiedziec/ gdyż właśnie przelewy na telefon stają się niezwykle popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum