Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Profesjonalne kosmetyki do włosów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Familijniak VIP


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 516

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 11:29 pm    Temat postu: Profesjonalne kosmetyki do włosów Odpowiedz z cytatem

Szukasz najlepszej jakości profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów? sprawdź ofertę sklep.omyhair.pl.
Oferują profesjonalne kosmetyki, które bardzo wzmocnią, nawilżą oraz nadadzą naturalny blask Twoim włosom Smile
Zobacz ofertę na odżywka authentic beauty concept
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Sob Maj 01, 2021 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie niezłe produkty kosmetyczne i nawet nie tylko ma firma Avon. Ostatnio to nawet znajoma mnie uświadomiła w tym, jak można fajnie zarobić będąc ich konsultantką i powiem wam, że chyba się zdecyduję. Przyda mi się dodatkowa praca, a można dzięki nim zyskać też super rabaty na ich produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozieratka
Bywalec


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 43
Skąd: Bkini Dolne

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to,żeby dobierać szampony,maski,odżywki do naszego rodzaju włosów,wtedy mamy pewność,że faktycznie sprawią,że nasze włosy będą lśniące,zadbane i nie będą się puszyć.Warto też zwrócić uwagę na to czym włosy rozczesujemy,na wielu blogach i forach poleca się do tego szczotki z włosia dzika https://lupakosmetyczna.pl/porady-ekspertow/szczotka-z-wosia-dzika-o-jej-zaletach-i-zastosowaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 109

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie sposobu na piękne i zdrowo wyglądające włosy to koniecznie zacznijcie je olejować. Dokładny poradnik, w jaki sposób to robić znajdziecie na https://www.helfy.pl/pl/blog/olejowanie-wlosow-na-noc-1588226676.html Smile Zdecydowanie włosy odwdzięczą się pięknym wyglądem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marrly
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 525

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak kupuje kosmetyki to stawiam na te naturalne. Ostatnio bardzo polubiłam markę Bielenda i wiem że mają też kosmetyki do włosów Smile moze takie sobie kup?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jerzy1306
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 15 Wrz 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram kosmetyki jak z profesjonalnych salonów urody czy fryzjerów. Są one wysokiej i sprawdzonej jakości. Jeszcze się nie spotkałem z kosmetykiem do włosów, z którego nie byłbym zadowolony. Zobaczcie sami na https://falelokikoki.pl/kosmetyki , a na pewno będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hel99
Bywalec


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 34

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2021 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne kosmetyki do włosów kosztują krocie. Kupowałam u fryzjerki, ale tyle ile wydałam to dajcie spokój... A jak się dobrze poszuka to nawet w Biedronce kupi się kosmetyki z dobrym składem. Przykład Hair2Love z Eveline. Ich peeling do skóry głowy nie ma sobie równych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dajmond
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to akurat wszystko do włosów zamawiam online, wychodzi najkorzystniej, a moge tez dokladnie i na spokojnie zapoznac sie ze skladami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
isarnia
Ekspert na forum


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 247

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam długie włosy... z pielęgnacją ich na codzień nie mam problemu, gorzej z pomysłami jak się czesać Smile ostanio przeglądałam internety i tutaj https://kobietanaczasie.pl/ znalazłam fajną inspiracje-na warkocz dobierany! Super to wygląda, łatwo zrobić a fryzurka mega efektowna I elegancka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anabelka
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 617

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez tę apkę - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid czasem kupuję kosmetyki do włosów, głownie słuzy mi do umawiania wizyt. Mieszkam w stolicy więc mega dużo salonów jest w tej apce. Szybko i sprawnie zawsze mogę zapisać się na wizytę, bez dzwonienia itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznypatrol
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lip 2021
Posty: 201

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja często u fryzjera kupuje naturalne kosmetyki, fajnie, bo przy okazji ktoś może mi doradzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Stały bywalec


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 66

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze profesjonalne znaczy lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina83
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2020
Posty: 293

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest teraz w czym wybierać. Także jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Też jestem zwolenniczką tych profesjonalnych. Bazują na lepszych składnikach i są bezpieczniejsze. Grunt to wybrać odpowiednie kosmetyki do naszych potrzeb. Jeśli chodzi o włosy kręcone to przydadzą się aktywatory skrętu. Ten artykuł https://hiro.pl/jak-pokochac-swoje-loki-czyli-aktywator-skretu-cantu/ przybliży wam temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morti
Familijniak VIP


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 790

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zestawy kosmetyczne, to muszę przyznać, że obecnie na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/12146-zestawy-kosmetykow jest ich bardzo dużo. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym miejscu, zachęcam do nadrobienia zaległości. Smile . Jest tam tak szeroki wybór, że nie będziesz rozczarowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yquigley
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam tylko naturalnych kosmetyków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum