Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble kuchenne na wymiar
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 4:19 pm    Temat postu: Meble kuchenne na wymiar Odpowiedz z cytatem

GDzie mam zamówić meble kuchenne na wymiar? Chciałem ekskluzywne, nowoczesne i stylowe, szukałem w sieci ofert i ta https://rega-meble.pl/ wpadła mi w oko. Ktoś z was może zna tego producenta? Mają dobre opinie o jakości swoich kuchni więc chyba tam zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pauulinkaa
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak masz możliwośc to stwórz kuchnię letnią na sezon wiosna-lato wtedy małżonka będzie mogła gotować na powietrzu choćby w takim kociołku żeliwnym: https://gotowanienapowietrzu.pl/kociolki-zeliwne U nas gotuje się już od paru lat i wszystkie potrawy są wyśmienite. Naprawdę frajda z gotowania na powietrzu, a jeszcze większa z zajadania się pysznościami z kociołka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast u mnie trwają kuchenne rewolucje, ale w restauracji którą niedługo otwieram. Jeszcze kilka rzeczy i mogę ze wszystkim wystartować. Jeszcze tylko talerze kupię i paliwo i akcesoria do podgrzewaczy. Musze dokładnie jeszcze sprawdzić co mi potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fring
Familijniak VIP


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 438

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiając meble kuchenne dobrze jest mieć na uwadze to, że mogą być one znacznie droższe. Ja wolałem kupić klasyczne krzesła do kuchni i całą resztę, bo wolałem nieco zaoszczędzić. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble to kupuje się na lata. Dlatego jakość, użyte materiały są niezmiernie ważne przy wyborze. Codziennie się otwiera drzwiczki, zamyka, użytkuje po prostu. Dlatego jest to tak ważne. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na meble kuchenne atlas , można być pewnym jakości i ładnego wyglądu. Do tego będą idealnie dopasowane do danej kuchni i indywidualnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Takesza
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest najlepsza opcja, nie da się ukryć.
_________________
gry automaty download
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ida
Stały bywalec


Dołączył: 13 Lis 2020
Posty: 98

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie solidnej kuchni na lata, to polecam spojrzeć na ich ofertę https://studioluke.pl/kuchnie.html. Ich studio kuchenne w Bielsku-Białej oferuje meble do kuchni na wymiar od renomowanego niemieckiego producenta Verle Kuchen. Kuchnia na zamówienie zaprojektowana w oparciu o produkty marki Verle to funkcjonalne i solidne rozwiązanie na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Trenos
Ekspert na forum


Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie meble wykona dla was firma JOPP Design z Krakowa, ktorą szczerze polecam. Efekt końcowy zachwyca Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiola91
Stały bywalec


Dołączył: 25 Wrz 2020
Posty: 96

PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też zamawialiśmy kuchnię na wymiar i naprawdę warto się na to zdecydować. Efekt końcowy jest super, a wszystkie potrzebne materiały braliśmy z Kronosfery. Mają dobrze rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o blaty kuchenne, jak również płyty meblowe. Na stronie internetowej można znaleźć wiele produktów, począwszy od tych podstawowych, jak płyty wiórowe: https://kronosfera.pl/p/dla-budownictwa-plyty-wiorowe,57 po bardziej skomplikowane rozwiązania. Jeśli ktoś zdecyduje się samodzielnie wykonać meble, warto zaopatrzyć się w materiały właśnie w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okularnica
Bywalec


Dołączył: 27 Lut 2020
Posty: 53
Skąd: z lasku przy rzece

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli na wymiar jest ogromny,żeby jednak były one oryginalne i wyjątkowe,warto postawić na meble stworzone od początku do końca według naszego projektu.Można osobno dobrać sobie blat,można dopasować drzwiczki w eleganckim i niepowtarzalnym kolorze, uchwyty meblowe, wkłady do szuflad, a to wszystko jest możliwe dzięki ofercie polskiej firmy https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korsa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 155

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie meble zdecydowanie będą lepsze jakościowo i lepiej dopasowane do wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uterpall1
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze patrzę na producenta i zastosowany materiał. Istotne jest również to, że na stronie internetowej istnieje możliwość dokładnego obejrzenia towaru, zapoznania się z wszystkimi jego szczegółami przed zakupem, nawet jeśli zorganizujesz dostawę za pobraniem. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że huśtawki drewniane ogrodowe Rattwood - świetny asortyment i świetny wybór. To huśtawki, które ozdobią Twój ogród lub domek letniskowy i dodadzą radości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1117

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej meble kuchenne są zazwyczaj wykonywane na wymiar, gdyż nigdy nie mamy zazwyczaj takich samych pomieszczeń. Muszę dodać, że na pewno warto również jest zaopatrzyć się w niezawodne akcesoria meblowe z https://www.gtv.com.pl/pl/ gdyż bez nich nasze meble nie będą kompletne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag
Stały bywalec


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 109

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zastanowić się nad meblami od https://smolis-meble.pl/meble-kuchenne-olesnica/, gdzie wykonują meble kuchenne na wymiar w Oleśnicy. Wysoka jakość i w pełni nowoczesny styl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila89
Czytający


Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 20

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymarzona aranżacja kuchni jest w zasięgu każdego z nas. Na ten moment mamy bardzo wiele możliwości dostępnych na rynku. Wystarczy zajrzeć do pierwszego katalogu producentów materiałów wykończeniowych czy wyposażenia by się o tym przekonać. Czytając fora internetowe można także dojść do takiego wniosku, że ludzie traktują remont generalny jako inwestycję długofalową. Moim zdaniem jest to bardzo trafne podejście ponieważ najważniejszy powinien być nasz komfort. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to ile osób będzie z niej korzystało? Musimy zadbać o ciąg roboczy tak by przygotowywać szybko ulubione potrawy. Jeśli pomieszczenie jest niestandardowe lub potrzebujemy dopasować meble do indywidualnego zapotrzebowania to takie usługi jak kuchnia na wymiar wrocław będą strzałem w dziesiątkę. Wszystko za sprawą kompleksowego podejścia do realizacji. Przy okazji możemy skorzystać z gotowych projektów w celu znalezienia wymarzonej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum