Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 133

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 12:41 pm    Temat postu: Opinie o restauracji Tarasy Gubałówka Odpowiedz z cytatem

cześć Smile czy ktoś z Was moi drodzy miał już okazję odwiedzić restaurację Tarasy Gubałówka w Zakopanem ? Szukam opinii na temat tego miejsca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znam Smile fajne miejsce, zawsze je odwiedzam jak jestem akurat w Zakopanem czyli średnio 3-4 razy w roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maagiera
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 133

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo super dzięki za szybką odpowiedz Smile a zdradzisz co warto tam zjeść ? widziałam już na ich stronie menu i w sumie miałabym ochotę na wsszystko bo bardzo lubię taką kuchnię regionalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yska
Ekspert na forum


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 208

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maagiera napisał:
ooo super dzięki za szybką odpowiedz Smile a zdradzisz co warto tam zjeść ? widziałam już na ich stronie menu i w sumie miałabym ochotę na wsszystko bo bardzo lubię taką kuchnię regionalną.


wiesz co ja próbowałam kwaśnicy i kotleta bacowskiego - smaczne Smile ale pizze też mają świetną, nie spodziewałam się aż tak dobrej a jednak tu miłe zaskoczenie ( zwłaszcza dla moich dzieci , które przepadają za takimi daniami). Generalnie warto się wybrać bo nie tylko jedzenie jest pyszne ale i widoki piękne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella93
Stały bywalec


Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 126

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że komuś marzy się Zakopane Wink . Ja się wcale nie dziwię, bo to jest fajna miejscowość, ale też nie jest tam tanio. Na szczęście doradca kredytowy Zakopane może Wam tam załatwić kredyt niemal od ręki. I wtedy po prostu możecie dalej się cieszyć atrakcjami. Warto o tym pomyśleć, jak sądzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka8
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 364

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Galanteria skórzana https://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,szczecin,szczec,al._bohater%C3%B3w_warszawy,40_2i8/brytyjka.pl-zdobgu_azt.html doskonale pasuje do wielu kreacji. Będzie też dobra na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Podróże małe i duże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum