Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy z dowozem do domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FredziaPhiPhi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 03 Lut 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 10:17 am    Temat postu: Zakupy z dowozem do domu Odpowiedz z cytatem

Hej.
Mieszkam w Wielkopolsce i szukam sklepu, który dowozi zakupy do domu. Na chwilę obecną znam tylko SPAR i jest bardzo okej, ale fajnie byłoby mieć alternatywę. Z dowozów zrezygnowało pod koniec ubiegłego roku Tesco, a szkoda. Wiecie gdzie jeszcze mogę zrobić zakupy online z dowozem do domu? Tylko żeby to działało, a nie jakieś szemrane sprawy.




---------------
Fryderyk Z.
Gazetkomat
Stokrotka Promocje
https://www.gazetkomat.pl/sklep/stokrotka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fafik
Familijniak VIP


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 629

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie, zakupy z dowozem do domu to największy plus dzisiejszych czasów. Nie trzeba nigdzie jeździć, stać w kolejkach i męczyć się szukając miejsca parkingowego. Odkąd korzystam sobie z wtyczki Net-Pocket zamówienia online stały się jeszcze bardziej przyjemne. Dzięki nim jestem w stanie otrzymać częściowy cashback za dokonane zamówienia, co jest dla mnie niewątpliwą zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum