Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Montaż klimatyzacji w bloku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaska
Stały bywalec


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 137

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 8:08 pm    Temat postu: Montaż klimatyzacji w bloku Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
czy Waszym zdaniem warto zdecydować się na montaż klimatyzacji w bloku? Ja już boję się nadchodzących upałów. Znalazłam na stronie internetowej https://proterm.info.pl/montaz-klimatyzacji-bydgoszcz/ ofertę firmy Proterm, która wydała mi się atrakcyjna. Co Wy o niej sądzicie? Czy ktoś z Was mieszka może w bloku i ma zamontowaną klimatyzację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1118

PostWysłany: Sob Lip 15, 2023 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimakonwektory typu Chiller to świetne rozwiązanie do zarządzania temperaturą w budynkach. Panasonic ma bardzo interesującą ofertę tych urządzeń, o której przeczytacie na ich stronie internetowej https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/chiller/ i to zdecydowanie propozycja, którą warto rozważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum