Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarządzanie mieszkaniami - wspólnotami - Poznań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 11:00 pm    Temat postu: Zarządzanie mieszkaniami - wspólnotami - Poznań Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska to duży rynek mieszkań na wynajem, zarządzanie wspólnotami w Poznaniu, to usługa która szczególnie przypadnie do gustu osobom, które mają więcej niż jedno mieszkanie na wynajem - https://zarzadzamy.eu/zarzadzanie-wspolnotami-mieszkaniowymi-poznan/ . Lokatorzy często nie chcą zajmować się sprawami rozliczeń, remontów w miejscach gdzie nie będą mieszkać długo. Usługa pozwala zadbać o wszystkie te sprawy w pełnym zakresie, jako właściciel nie musimy przejmować się zupełnie niczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olgierd1
Ekspert na forum


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 230

PostWysłany: Sro Mar 29, 2023 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wiele osób właśnie w ten sposób lokuje swój kapitał i ja to rozumiem. Musicie jednak mieć na uwadze fakt, że nie zawsze będzie to spokojnym wyborem. Zastanawiam się, gdy najemca nie płaci czynszu co robić w takiej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 575

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 2:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że mnie akurat takie usługi znane są w Warszawie, bo tam między innymi działa firma Per Modum. Oni już od dłuższego czasu zajmują się zarządzaniem nieruchomościami. Usługa sama w sobie, moim zdaniem, jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekoladka
Ekspert na forum


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 231

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie to ciekawią drobne remonty, które niekoniecznie wynikły z użytkowania. Na przykład na nowej podłodze pojawiły się szczeliny w listwach w miejscach wspólnego użytkowania. I mam nadzieję, że uda nam się to ogarnąć. Dajcie namiary, co będzie dla mnie. Dajcie mi znać, czym wypełnić szczeliny w listwach przypodłogowych , jeśli wiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1142

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat. Nie da się jednak ukryć, że w dzisiejszych czasach nie każdego stać na zakup mieszkania. Myślę, że ciekawą opcją może wyć najem instytucjonalny, do którego można otrzymać dopłatę do czynszu https://katowice.korczaka.mdr.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lambada
Familijniak VIP


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 1153

PostWysłany: Pon Sie 14, 2023 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie odpowiedniego nabywcy dla mieszkania może być trudne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Na Śląsku działa jednak firma, która oferuje skup mieszkań. Więcej informacji można znaleźć na https://skup-mieszkan-slask.pl/skup-mieszkan-slaskie/ i to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sprzedać szybko i bez zbędnych formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morty
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Gru 2022
Posty: 534

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Tablice informacyjne mogą być przydatne w wielu miejscach. Na stronie Konarch znajdziesz różne modele. Sprawdź, czy coś Cię zainteresuje https://konarch.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum