Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skóra trądzikowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hanni918
Bywalec


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 54

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 12:54 pm    Temat postu: Skóra trądzikowa Odpowiedz z cytatem

A może macie do polecenia jakieś fajne kosmetyki do skóry trądzikowej? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby znaleźć jakieś fajne i skuteczne metody dbania o moją skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natka456
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Lis 2021
Posty: 567

PostWysłany: Sob Gru 03, 2022 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jest wiele różnych propozycji odnośnie kosmetyków przeciwtrądzikowych, ale ja podpowiem, że bardzo fajnie sprawdza się ta seria od Eveline. Na pewno z efektów tych kosmetyków będziecie zadowoleni!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
champion
Stały bywalec


Dołączył: 14 Lut 2022
Posty: 112

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek jest zapchany kosmetykami różnych firm, które rzekomo powinny pomagać w walce z dolegliwościami cery problematycznej a niestety narażają nas na niepotrzebne wydatki i stres spowodowany ich małą skutecznością. Mój kolega zastosował się do rady znajomej z gabinetu kosmetycznego i zaczął stosować kosmetyki firmy Nanili. Są bardzo skuteczne i poza gabinetem kosmetycznym można je również stosować w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 168

PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avene ma fajne kosmetyki do skory tradzikowej i nie sa jakos kosmicznie drogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olowkowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 86

PostWysłany: Sob Gru 17, 2022 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kosmicznie drogie czyli ile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dlugonoga
Ekspert na forum


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 168

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.notino.pl/avene/cleanance-comedomed-skoncentrowana-pielegnacja-przeciw-niedoskonalosciom-skory-tradzikowej/ 54 zl na notino Very Happy to atrakcyjna cena wg mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olowkowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 86

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde nie znam tego ale cena nie wysoka to po wyplacie przetestuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olowkowa
Stały bywalec


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 86

PostWysłany: Sro Maj 03, 2023 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie sie sprawdza mydło aleppo shamir z pachnacej krainy, to 70 procentowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3762

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się podzielić z Wami swoją historią. Od lat walczę z trądzikiem, a teraz, mając 30 lat, postanowiłam podjąć kroki w celu poprawy mojego stanu skóry. Szukam dobrego lekarza, który pomoże mi w tej trudnej walce. Podczas moich poszukiwań natknęłam się na metodę TERAPII FOTODYNAMICZNEJ, która zdaje się być obiecującym rozwiązaniem w zwalczaniu trądziku. Czy ktoś z Was miał okazję skorzystać z tej terapii i może podzielić się swoim doświadczeniem? Dla osób, które nie słyszały o tej metodzie to podrzucam link https://febumed.pl/oferta_/1409-Terapia-fotodynamiczna Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rkovacek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Cze 2023
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku warto zdecydować się na kosmetyki naturalne tj. https://soppocosmetics.com/kosmetyki. W ciągu ostatnich kilku lat współistnienie w zgodzie z naturą przestało być jedynie chwilowym trendem, a dla wielu osób stało się wręcz jedynym sposobem na życie. Dotyczy to nie tylko szeroko nagłaśnianych kwestii związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu, ale również z wybieraniem wyprodukowanej z wyłącznie z wysokiej jakości tkanin odzieży i stosowaniem kosmetyków pochodzenia naturalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila532
Stały bywalec


Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 79

PostWysłany: Sob Cze 24, 2023 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra trądzikowa wymaga szczególnej pielęgnacji. Długo rozglądałam się za kosmetykami, które będą mi odpowiadać, aż w końcu natknęłam się na ofertę Herbapol Polana. To kosmetyki z dobrym, naturalnym składem. Są też w rozsądnych cenach więc na pewno dam im szansę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Familijniak VIP


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 863

PostWysłany: Nie Cze 25, 2023 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas problemów ze zdrowiem często korzystam z usług nowoczesnego Centrum Medycznego Babka Medica, które specjalizuje się m.in. endokrynolog warszawa żoliborz . Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tacjana
Czytający


Dołączył: 31 Maj 2023
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała seria Perfect Skin Acne z Eveline. Szczególnie ta kuracja 2etapowa na noc i żel do mycia buzi. Warto też wypróbować ich nowość: piankę ze szczoteczką do czyszczenia twarzy. Tę piankę znajdziesz w Hebe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Pon Lip 03, 2023 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka skóra wymaga specjalnej opieki i bardzo uważnego dobierania kosmetyków, ponieważ na pewno jest bardziej wrażliwa. Podrażnienia od kosmetyków mogą powodować nawrót wykwitów trądzikowych, więc lepiej tego unikać. Teraz można kupić leki do skóry trądzikowej przez internet, niektóre są na receptę, ale mając wypis w wersji elektronicznej też można je kupić. Przykładowy lek tego typu można znaleźć pod tym adresem https://www.drmax.pl/epiduo-forte-zel-0-3-2-5-15-g-pojem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donnka
Bywalec


Dołączył: 23 Sie 2023
Posty: 23

PostWysłany: Sro Sie 23, 2023 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do skóry z niedoskonałościami super jest ta linia z Bielendy BEAUTY MOLECULES. Dobre własnie do ceryproblematycznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum