Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oświetlenie pokoju codziennego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Bywalec


Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 28

PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 1:49 pm    Temat postu: Oświetlenie pokoju codziennego Odpowiedz z cytatem

Dlatego też warto czasem pomyśleć o zmianie wygladu pomieszczenia lub kupieniu konkretnego dodatku. Sam szukałem pomysłu na lampki ścienne do pokoju dziecięcego i trafiłem wtedy na taki artykuł http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html . Bardzo fajnie przedstawiają tam wzory lampek, można zaczerpnąć wiele inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilia
Bywalec


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 33

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie taką lampę: http://interioranatomy-shop.com/pl/p/Lampa-scienna-Casa-di-Lusso-Goccia-IV/562. Prezentuje się super i jest ozdobą sama w sobie. Na dodatek obecnie jest na promocji więc zdecydowanie warto się nią zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrenaKoza
Stały bywalec


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 61
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio kupiłam lampy ledowe sufitowe do przedpokoju, a teraz zastanawiam się nad kupnem lampy do salonu stojącej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
assasin
Stały bywalec


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 62

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na to jak będzie oświetlony i jasny pokój ma wpływ kolorystyka pokoju. Istnieją farby, które pod wpływem wędrowania po nich światła zmieniają odcień przez co wydaje się jakby w pokoju był zastosowany efekt lekkiego ombre. Trzeba odpowiednio dobrać kolorystykę. Miejsca, które są przyciemnione, bo stoją w cieniu będą jeszcze ciemniejsze gdy zastosuje się tam ciemniejsze kolory. Polecam skorzystać z farb http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/nobiles-nobigrunt/ . Sa to bardzo dobre farby, które pomogą przenieść naszą wizję kolorystyczną na pomieszczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrenaKoza
Stały bywalec


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 61
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz lampy stojącej kupiłam jeszcze lampy skandynawskie do salonu i sypialni. Całość wygląda super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annaw222
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że odpowiednie zaplanowanie oświetlenia w domu jest bardzo ważne, najlepiej aranżować oświetlenie już na etapie projektu domu czy mieszkania
_________________
kinkiet łazienkowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrenaKoza
Stały bywalec


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 61
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym. Szczególnie wtedy jest to ważne, gdy chcemy zamontować np. kinkiety. Ja nie pomyślałam o tym wcześniej, kupiłam fajne kinkiety do sypialni i designerskie lampy do innych pomieszczeń i musiałam potem na nowo malować ścianę bo trzeba było pociągnąć instalację do kinkietów :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to lubię energooszczędne żarówki, najczęściej kupuję Ledy https://www.philips.pl/c-m-li/zarowki-led bo nie dość,ze oszczędzam na energii to jeszcze ładne i mocne światło mam w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IrenaKoza
Stały bywalec


Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 61
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też staram się wybierać lampy wykorzystujące technikę ledową, a wszystko dlatego, że tym samym dbam o środowisko. W ogóle lubię przedmioty z naturalnych materiałów, można powiedzieć eko. Moja lampa stojąca do salonu jest wykonana z drewna Razz I takie rzeczy lubię!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilamajka
Stały bywalec


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 61

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie. Ostatnio wszystkie tradycyjne żarówki wymieniłam na te ledowe. Znajomi mówili, że jedna taka żarówka kosztuje 30 zł, co mnie bardzo zdziwiło, bo ja kupiłam żarówki led gu10 o wiele taniej w sklepie lampywdomu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pstryczek
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oświetlenie to wszystko zależy od naszego gustu, ja skupiłbym się bardziej na funkcjonalności. Wyłącznik światła bezprzewodowy: https://epstryk.pl/Bezprzewodowy-pojedynczy-dotykowy-wylacznik-swiatla-sterowany-pilotem-Orno to urządzenie, które jest warte zakupu! Razem z żoną czytamy sobie wieczorami książki i nie musimy wstawać żeby zgasić światło. Genialne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cytrynka
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może żyrandole klasyczne by się u Ciebie sprawdziły? Mogą narobić niezłego efektu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanqi
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwetsować w energooszczędne oświetlenie. Dobrze sprawdzają się lampy wiszące i kinkiety LED. Raz zapłacisz trochę więcej, ale później się zwraca z nawiązką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sewila
Stały bywalec


Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proste, klasyczne rozwiązania są najlepsze. Zawsze wiedziałam, że minimalizm był, jest i będzie w modzie, więc takiej lamy nie będzie trzeba wymieniać pomimo zmieniających się stylów. Drugim elementem jest jakość, a trzecim cena. Jest to bardzo istotne. Tutaj https://lampy.it warto sobie zerknąć. Są tam różnorodne propozycje. Bardzo mi się podoba lampa Izza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niko32
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 120

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeślli chodzi o zyrandole to bardzo ładne można kupić w sklepie kaja - https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html sami sprawdźcie, ja polecam nowoczesne lub kryształowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy rodziny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum