Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

auta używane
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka30
Bywalec


Dołączył: 05 Lip 2020
Posty: 49

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 5:59 am    Temat postu: auta używane Odpowiedz z cytatem

Znacie może fajne miejsce gdzie znajdę samochody używane Warszawa w dobrej cenie. Potrzebuję szybko kupić auto bo stare odmówiło posłuszeństwa. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregoory87
Czytający


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej gdzieś na otomoto czy czymś podobnym wpisać parametry cena, lokalizacja itd. i zobaczyć co pokaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PonyLittle
Bywalec


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 25

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o takich sprawach to moim zdaniem warto jest poszukać na różnych portalach ogłoszeniowych. Bo jednak na takich portalach bardzo dużo ludzi się ogłasza także ja jak już to bym spróbowała w taki sposób poszukać samochodu. Chociażby tutaj https://www.ceneolokalnie.pl/ mają dość dużą bazę danych i na spokojnie można porównać ceny danego samochodu bądź rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enty
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 58

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam się przekonałem, że nawet samochód takiej marki jak Porsche można kupić w idealnym stanie, używany właśnie. W Porsche Centrum Sopot jest taka możliwość. Są to samochody z gwarancją Porsche Approved. Niezmiernie ważne żeby być w 100% pewnym co się kupuje i że będzie to doskonały wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devilk
Ekspert na forum


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 234

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód używany kupiłem dla siebie jakiś rok temu i jak do tej pory jestem z niego zadowolony. A tutaj https://kalkulatorubezpieczeniasamochodu.pl/ patrzę właśnie za nowym ubezpieczeniem dla niego bo niedawno się skończyło i muszę na szybko kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może znajdziesz kogoś do ubezpieczenia kto ma zniżki? Te bardzo dużo robią, ja jak porównywałam oferty ze zniżkami i bez to cena różniła się ogromnie. Co do samego porównania w różnych firmach to też często ceny się sporo różnią. Sprawdź sobie kalkulator oc/ac na stronie http://kompleksowaochrona.pl/ Myślę, że będzie pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurek.koler
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli samochód naprawdę jest zużyty, warto pomyśleć o skontaktowaniu się ze skupem samochodów po to, by odsprzedać lub oddać do kasacji. Lepiej nie mieć kogoś na sumieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyseniaa
Familijniak VIP


Dołączył: 23 Mar 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że mało kogo stać na kupno nowego auta. Ja jakiś czas temu kupiłm kilkuletnie auto osobowe Hyundai i30. Jest super, jeździ się nim wygodnie no i mało pali. Dużo ogłoszeń związanych ze sprzedażą aut znajdziecie na ceneo. Tam można wybrać dowolne auto dopasowane do Waszych preferencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin28
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej przejrzeć ogłoszenia motoryzacyjne. Można tam znaleźć coś ciekawego i w dodatku w dobrej cenie. Zawsze możesz też jechać i obejrzeć auto. Trzeba tylko uważać na oszustów, bo coraz więcej takich niestety...
_________________
zpasjidoaut.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blondia
Familijniak VIP


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 279

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście znacznie taniej takie samochody wychodzą i to nie tylko zakup - eksploatacja, naprawy są o wiele tańsze niż nowych modeli. Sprawdźcie sobie tu może też i porównywarkę OC https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac Wiadomo, że to jest niemały wydatek raz do roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abby
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Gru 2020
Posty: 485

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto pójść całkiem w innym kierunku? No, bo poczytajcie sobie artykuł http://swiatadama.pl/motoryzacja/jakie-sa-plusy-i-minusy-samochodow-hybrydowych/ z którego możecie wyczytać sobie sporo na temat samochodów hybrydowych. Jest tam wiele cennych informacji, które warto wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bożena
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoreczek
Stały bywalec


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 73

PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy samochód jest używany, czy nowy, to nie ma znaczenia, bo i tak i tak musi mieć wykupione odpowiednie ubezpieczenie. Ja coś o tym wiem, ale wiele osób o tym zapomina. I wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie na przykład rozeznanie się w tym, jak ma wyglądać nasze codzienne bezpieczeństwo. Byle jakie ubezpieczenie też nie jest dla nas potrzebne. Może warto się tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ rozeznać? To na pewno jedna z lepszych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ProfK
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sob Mar 06, 2021 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem po kupnie używanego auta warto wymienić niektóre jego komponenty, jeżeli o to chodzi mogę polecić Ci Części Ford Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jarekmakowski27
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 06 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auta używane są bardzo opłacalne, czasem trzeba wymienić w nich poszczególne komponenty, jednka gdy ma się sprawdzony sklep taki jak Akumulatory Wałbrzych nie stanowi to problemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum