Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wycieczki szkolne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcyskaa
Familijniak VIP


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 3759

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 11:22 am    Temat postu: wycieczki szkolne Odpowiedz z cytatem

Kochani zwracam się z propozycją świetnych wycieczek szkolnych organizowanych przez firmę kompas https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-objazdowe
, chcę wam ja serdecznie polecić wiec w razie co , wchodźcie na stronę i szukajcie czegoś co zainteresuje was i wasze maluchy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona
Ekspert na forum


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 159

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje córki właśnie niebawem jadą na wycieczkę z dziadkami i aby im zapewnić bezpieczne podróżowanie w busie kupiłam duo pak Smart Kid Bellt https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty=1&id_product=2&add. Zadba on o bezpieczną i komfortową podróż poprzez dopasowanie pasów bezpieczeństwa do ich wymiarów. Dziadkowie nie będą mieć z tymi urządzeniami żadnego problemu gdyż łatwo się je zakłada, a do tego są bardzo lekkie i mieszczą się w dziecięcym plecaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum