Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie jedzenie dla gryzonia jest najlepsze?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filodepik
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 13 Wrz 2023
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 10:50 am    Temat postu: Jakie jedzenie dla gryzonia jest najlepsze? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Rozważam nad przygarnięciem do mieszkania królika miniaturki i chcę się właściwie do tego przyszykować. Aktualnie szukam porad o tym, jakie sianko dla królika jest najodpowiedniejsze. Być może znajdują się tutaj właściciele tych zwierzaczków? Znalazłam interesujący artykuł, co myślicie? Chyba jest spoko, jeśli chodzi o wiedzę. Macie jakieś rady dla osoby początkującej? Ze względu na to, że będzie to początek mojej przygody z królikiem, chcę być przygotowana na wszystko. Jeżeli chcecie, to możecie powiedzieć trochę o swoich zwierzakach - chętnie poczytam. Bardzo dziękuję za wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum