Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaja5
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 385

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 10:52 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie to bez wątpienia rzecz, która pojawia się w głowie młodych ludzi. To krok w samodzielność, który bez wątpienia daje poczucie kontroli nad całą sytuacją i sprawia, że wchodzą oni w dorosłe życie. Polecam zatem poznać nowe mieszkanie Białołęka, które wpisują się w wymagania młodych i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darka
Stały bywalec


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 102

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie tylko samo mieszkanie jest ważne, ale też kto potem naszym osiedlem czy wspólnotą będzie zarządzał. U mnie w Warszawie to jest Per modum. Każdemu takiego polecam, to jak podchodzi do swoich obowiązków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniela
Stały bywalec


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 56

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że teraz faktycznie najlepiej jest zamieszkać na Białołęce, tu jest bardzo fajnie, dużo zieleni, przestrzeń, cisza, spokój a osiedla są piękne, znajomi kupili mieszkanie na osiedlu Apartamenty Ostródzka z ogródkiem, bardzo im zazdroszczę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno musicie być świadomi tego, jakiego standardu oczekujecie od mieszkania, które chcecie zakupić. Osobiście mogę Wam polecić, byście sprawdzili zielonki residence od kreator dom, bo tam możecie liczyć na znacznie wyższy standard życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
staszekk
Familijniak VIP


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 345

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z nas nie marzy o własnym mieszkaniu? Chyba tylko Ci co marzą o własnym domu. Na pewno wydatek ogromny ale w końcu całe życie na to się pracuje. W Krakowie czy w Warszawie sporo ogłoszeń na https://estatedealer.pl/ widziałem. To popularne i cenione biuro nieruchomości, jak szukacie mieszkania to z nimi będzie zdecydowanie łatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochanapouszy
Familijniak VIP


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 663

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie to dziś często inwestycja dla wielu osób, firma https://zarzadzamy.eu/ to kompleksowe zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Poznaniu. To dziś bardzo potrzebna usługa, specjaliści zajmą się obsługą naszych lokatorów a także przeglądami technicznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zloteserce
Stały bywalec


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 67

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro poszukujesz nowego mieszkania, to sprawdź sobie tę https://www.profbud.info/mieszkania-bemowo opcję. Dobra dzielnica i do tego wysoki standard. Oczywiście mogłabym ci tutaj dużo więcej opowiadać o tej inwestycji, ale uważam, że lepiej będzie, jak po prostu sama sprawdzisz. Wówczas nie ominiesz żadnych istotnych informacji. Ach, prawie zapomniałabym ci wspomnieć, że to osiedle od sprawdzonego i uznanego na rynku dewelopera. W mojej własnej ocenie warto sprawdzić, jakie mieszkania są obecnie dostępne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklankakarolina
Bywalec


Dołączył: 18 Paź 2020
Posty: 25

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie coraz bardziej interesuje osiedle fieldorfa lublin. Bardzo atrakcyjne mieszkania również pod względem cenowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka21
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 324

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się zastanowić, czy chcecie mieszkać w centrum, czy na obrzeżach. Ja zdecydowanie preferuję tę druga opcję, bo zdecydowanie cenię sobie spokój i bliskość z naturą. Właśnie dlatego na mnie wrobiły wrażenie nowe mieszkania Jagodno. W https://www.profitdevelopment.com.pl/wroclaw/kajdasza/ macie fajnie opisane, dlaczego warto pomyśleć o zakupie właśnie tej inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alrin
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca się kupić mieszkanie pod wynajem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perun
Nowy klikacz na forum


Dołączył: 28 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opłaca, jeśli ma się duży nakład finansowy, to potem coś takiego się zwraca. Ja właśnie przeglądam jakie są nowe mieszkania w Lublinie https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/lublin i jest tego naprawdę sporo, niektóre osiedla są w swietnych miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parch
Familijniak VIP


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1105

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przede wszystkim na początek trzeba znaleźć sobie najkorzystniejsze oferty. Ofert szukajcie sobie np. na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy Znajdziecie tam piękne domy na wynajem lub na sprzedaż, jeśli zależy Wam na zakupie czegoś własnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaiwanska
Ekspert na forum


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 176

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niezłe ogłoszenia mieszkaniowe znajdują się w serwisie Pokato. Spora baza ofert i to całkiem fajnych. Czasami z ciekawości przeglądam jak wyglądają domy, mieszkania itd. To dla mnie pewna inspiracja Smile No ale też czasami trafiam na takie perełki do których sama bym się z chęcią wprowadziła. I to za całkiem fajną cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
missa
Ekspert na forum


Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 201

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego wymarzone mieszkanie może być zupełnie inne. Ja bym chciała nowe, o metrażu powiedzmy do 50 metrów, w dobrej lokalizacji w Krakowie. Popytałam swoich znajomych i kilku z nich wymieniło dewelopera https://superkrak.com.pl/ . Skoro kilku, to uznałam, że warto dokładniej sprawdzić jakie mieszkania buduje, gdzie i czy trzyma się terminów. A to wszystko jakby nie patrzeć ma znaczenie przy wyborze, do tego jeszcze cena. Okazało się, że mają jeszcze wolne mieszkania w obecnej inwestycji Nowa Siewna, ładne i funkcjonalne muszę przyznać. Sama lokalizacja bardzo dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania77
Familijniak VIP


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 458

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poczytaliście jak dobrze rozegrać kupno nieruchomości ? Bo ja się właśnie zastanawiam regularnie cały czas... Tak naprawdę bardzo dobry blog który wam wytłumaczy i rozjasni sporo rzeczy tohttps://domabc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Zakupy do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum