Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna familijna.forumoteka.pl
Forum familijne - wszystko wokół rodziny
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

suplementy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koytek
Ekspert na forum


Dołączył: 31 Paź 2021
Posty: 175

PostWysłany: Wto Paź 31, 2023 11:47 pm    Temat postu: suplementy Odpowiedz z cytatem

Gdzie najczęściej kupujecie suplementy i inne medykamenty? W DOZ mają super ceny na takie rzeczy. Wiedzieliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Malwa
Familijniak VIP


Dołączył: 01 Sie 2021
Posty: 816

PostWysłany: Wto Lis 07, 2023 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nie jest to żadne zaskoczenie, że to właśnie DOZ w tym momencie jest najtańszą apteką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka
Czytający


Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 15

PostWysłany: Pią Lis 10, 2023 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to samo, a nawet się przeszłam po aptekach i sprawdzałam ceny osobiście, bo miałam przed wyjazdem większe zakupy do zrobienia. W dozie zdecydowanie wszystko mi wyszło najtaniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Stały bywalec


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 72

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też na pewno mogę polecić doz, ceny mają najniższe a do tego wybór spory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi87
Stały bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2022
Posty: 107

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim kluczowe znaczenie ma to po jakie suplementy sięgamy a nie gdzie je kupujemy. Sprawdzacie skład takich preparatów, pochodzenie składników? To ma ogromne znaczenie jeśli potem oczekujemy skutecznego działania, dobrej przyswajalności. Super suplementy z autorskimi składami i ekstraktami sprowadzanymi zza granicy znajdziecie w ofercie https://gloowi.pl/ . Coś na poprawę snu, na regulację układu hormonalnego czy piękne włosy i paznokcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tribble
Stały bywalec


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 123

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy sa raczej uzupełnieniem diety. Na pewno nie zastąpią zdrowego odżywiania. Dlatego według mnie lepiej jednak skupic sie na diecie bogatej w to czego potrzebuje organizm. Korzystajac z usług lekarza jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ mozna liczyc na ustalenie diety dopasowanej do indywidualnych potrzeb i niedoborów organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara32
Familijniak VIP


Dołączył: 25 Gru 2018
Posty: 692

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2024 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy zakupie suplementów diety warto zwrócić uwagę na listę składników aktywnych oraz ewentualne dodatki, takie jak substancje konserwujące czy sztuczne barwniki. Wybierając produkty o jak najprostszych składach, można uniknąć niepożądanych skutków ubocznych i alergii. Jeśli zamierzacie zaopatrzyć się online, to tutaj https://sklep.sport-max.pl/bialko-sojowe-spi/ warto sobie zerknąć. Jest tam wiele różnych propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominikas
Czytający


Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 18

PostWysłany: Wto Maj 07, 2024 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pomocne w procesie odchudzania są również probiotyki. Teraz na rynku nowością jest postbiotyk sanprobi premium z bakterią akkermansia, która zmniejsza poziom cukru we krwi, przyspiesza metabolizm i odchudza. Ta pasteryzowana bakteria zmniejsza łaknienie, więc nie chodzimy głodni i nie podjadamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum familijna.forumoteka.pl Strona Główna -> Pogaduszki na różne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum